Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa (/Temat-Mentoring-Skracanie-Krok-Po-Kroku-Do-Mistrzostwa-129221)



Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Bananek Wielki - 18-02-2016 09:35

Huh Witajcie, jestem Bananek Huh
1. Wstęp
Mentoruje w dziedzinie skracania i dziś zdecydowałem się napisać tego posta aby zacząć współpracować z nowymi użytkownikami.
Dla osób zupełnie zielonych, skracanie polega na wrzuceniu swojego linku obojętnie z czym do takiego skracacza jakim jest przykładowo shorte.st i promowanie linku. Kiedy ktoś wciśnie link a następnie SKIP AD my otrzymamy pieniążki.

2. Co oferuję
Za współpracę ze mną uzyskasz:
- szereg metod dzięki którym wybierzesz swoją niszę w skracaniu
- szczegółowe instrukcję przygotowywania baz pod skracanie
- programy znacznie ułatwiające zarówno naszą pracę jak i programy dzięki którym bardzo szybko zdobędziesz swoją unikalną bazę zdjęć, filmów, gifów potrzebnych do promocji linków
- metody promocji linków
- porady dotyczące maskowania linków
- szybki, bezpośredni kontakt
- odpowiem na każde twoje pytanie i postaram się doradzić jak najlepiej potrafię

3. Czego oczekuję w zamian
Myślę, że rejestracja konta z mojego reflinku to niewiele. Nie stracisz niczego a odwdzięczysz się za czas który włożyłem w pisanie poradników oraz bezpośrednią pomoc twojej osobie.

OSOBY ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ ZAPRASZAM NA Gadu-Gadu: 57974480

Huh POZDRAWIAM BANANEK Huh



RE: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Trafficmonsoon2 - 18-02-2016 10:03

Kurcze fajnie by było gdybyś zdobył jakieś zaufanie na forum. Bo jak się popatrzy na twoje statystyki:

Świeżak
Liczba postów: 12
Dołączył: Feb 2016


To nie za bardzo, ktoś będzie chciał zakładać konto z twojego reflinka.


RE: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - bezieh93 - 18-02-2016 10:07

Polecam, bez problemów i szybko Tongue
Dopiero zaczynam swoją przygodę w tym środowisku i jestem zadowolony ze współpracy.
Napisałem na GG i dostałem 3 części poradnika więc użytkownik godny zaufania.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Bananek Wielki - 18-02-2016 10:07

Traffic, nie namawiam do refów Big Grin jeżeli ktoś będzie miał ochotę skorzystać z pomocy to napisze hehe Tongue każdy kiedyś zaczynał, :3 pożyjemy zobaczymy jak to się rozwinie Tongue