Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
upload na karte - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: upload na karte (/Temat-upload-na-karte-129218)



upload na karte - lolitek - 18-02-2016 08:49

Czy jak sie ma internet na karte i bede uploadowal z wlasnego lacza czy jest to bespieczne?


RE: upload na karte - Seoul - 18-02-2016 12:01

Nie wiem do końca co masz na myśli mówiąc "bezpieczne". Ja często korzystam z internetu na kartę i nie miałem jeszcze żadnych incydentów.


RE: upload na karte - lolitek - 18-02-2016 12:26

(18-02-2016 12:01)Seoul napisał(a):  Nie wiem do końca co masz na myśli mówiąc "bezpieczne". Ja często korzystam z internetu na kartę i nie miałem jeszcze żadnych incydentów.
czy cie moga namiezyc?pewnie tak po plikach na hostingach


RE: upload na karte - Seoul - 18-02-2016 13:18

Internet na kartę ma zmienne IP prawda, ale to nie czyni go niemożliwym do namierzenia. Jeśli nie jesteś na prawdę dobrym hackerem to pozostawiasz wszędzie widoczne ślady, a namierzenie ciebie w internecie to tylko kwestia czasu w zależności kto chce cie znaleźć i jakimi środkami dysponuje Cool


RE: upload na karte - lolitek - 18-02-2016 15:05

dzieki wielkie