Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Forumowy Kubek - Informacje (/Temat-Zamkniety-Forumowy-Kubek-Informacje-12920)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Grabowkers - 06-09-2010 15:20

Kiedyś był też pomysł aby kubki zastąpić koszulkami. Może z nimi byłoby mniej kłopotu i taniej by wyszło.
To tylko moja luźna sugestia, jak ktoś się na tym zna to niech powie czy ma to sens Wink
EDIT: Popieram również smycze, jak to ktoś u dołu napisał Wink


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Corleone - 06-09-2010 16:42

Moje pomysły na nagrody czy też jak wcześniej ktoś to nazwał "pamiątką z forum" są:

- Długopisy
- Smycze na szyje
- Bransoletki silikonowe
- Kody doładowujące do telefonu chociażby 5zł nie jednego by uszczęśliwiło

Tyle z mojej strony oczywiście konta premium na serwisy powinny zostać xD



RE: Forumowy Kubek - Informacje - Bolt - 06-09-2010 16:43

double? Poprawiam Wink Smyczki może i fajny pomysł zarówno jak i doładowania lecz długopisy to już przesada Big Grin


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Corleone - 06-09-2010 17:57

Oczywiście ale wtedy można było by zrobić zestawik Smyczka + Długopis xD


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 06-09-2010 18:33

(06-09-2010 16:42)Corleone napisał(a):  ...
- Długopisy
- Smycze na szyje
- Bransoletki silikonowe
- Kody doładowujące do telefonu chociażby 5zł nie jednego by uszczęśliwiło
Tyle z mojej strony oczywiście konta premium na serwisy powinny zostać xD

Jesli je nam zasponsorujesz i bedziesz do wszystkich rozsylal to nie ma problemu - dogadamy sieSmile jesli chcesz placic za wysylke 2x wiecej niz wart jest produkt to gratuluje pomyslu Tongue



@Topic
co do tematu - to wciaz czekam na propozycje pracy jako iz od kilku dni jej nie ma, to moze ja Wam cos podsune : co sadzicie o kubku jednokolorowym z wygrawerowany logiem?

oto przyklad :
http://grawerowanielaserem.netmark.pl/galerie/k/kubek-porcelitowy-grawer_838.jpg

mysle ze z takim projektem nie bylo by duzego problemu i mozna by bylo zalatwic sprawe szybciej - oczywiscie wszystko zalezy od WasSmile


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Grabowkers - 06-09-2010 18:50

Myślę, że kubek samym logiem też mógłby być Wink
@Admin: Co sądzisz o koszulkach?


RE: Forumowy Kubek - Informacje - DDK - 06-09-2010 18:57

banan, dobry pomysł jest Tongue Kubki z napisem i jedziesz


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Admin - 06-09-2010 19:14

ciekawe jestem co bolt/kreatywny i reszta uzytkownikow powie, sadze ze kubek o jednym kolorze moglby miec obrazek o normalnej wielkosci jako projekt - tego wkrotce sie dowiem.


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Bolt - 06-09-2010 19:16

Mi pasuje Wink


RE: Forumowy Kubek - Informacje - Corleone - 06-09-2010 19:23

(06-09-2010 18:33)Admin napisał(a):  
(06-09-2010 16:42)Corleone napisał(a):  ...
- Długopisy
- Smycze na szyje
- Bransoletki silikonowe
- Kody doładowujące do telefonu chociażby 5zł nie jednego by uszczęśliwiło
Tyle z mojej strony oczywiście konta premium na serwisy powinny zostać xD

Jesli je nam zasponsorujesz i bedziesz do wszystkich rozsylal to nie ma problemu - dogadamy sieSmile jesli chcesz placic za wysylke 2x wiecej niz wart jest produkt to gratuluje pomyslu Tongue



@Topic
co do tematu - to wciaz czekam na propozycje pracy jako iz od kilku dni jej nie ma, to moze ja Wam cos podsune : co sadzicie o kubku jednokolorowym z wygrawerowany logiem?

oto przyklad :
http://grawerowanielaserem.netmark.pl/galerie/k/kubek-porcelitowy-grawer_838.jpg

mysle ze z takim projektem nie bylo by duzego problemu i mozna by bylo zalatwic sprawe szybciej - oczywiscie wszystko zalezy od WasSmile

2x więcej niż wart jest produkt ? Przesyłka poleconym kosztuje 5zł to chyba nie dużo co ? A jeśli miałbyś wysyłać kubek to jaką przesyłką ? To samo by Cię to wyszło...

Dlaczego miałbym sponsorować ? Kubki ktoś sponsoruje ? Przeznaczasz pieniądze z kubków na inną rzecz i już ... jakoś ja w tym nie widzę problemu ... Zwłaszcza że przy hurtowej ilości są rabaty ... kompletnie nie rozumiem twojej wypowiedzi ...