Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na stronę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomysł na stronę (/Temat-Pomysl-na-strone-129198)



Pomysł na stronę - freestyper - 17-02-2016 19:14

Witam

Cały czas zastanawiam się nad stworzeniem strony internetowej która miała by szanse zaistniec w sieci. Jednak cały czas myślę co by to mogło być. Nie chce powielać czegoś co już jest bo to sensu nie ma... moze macie jakies ciekawe pomysly .
Zapraszam do luźnej dyskusji pozdrawiam


RE: Pomysł na stronę - malpa2 - 17-02-2016 19:20

Hehe tez o tym mysle Smile Jak chcesz podaj na priv swoje gg, to pogadamy i może coś ciekawego wymyślimy Wink


RE: Pomysł na stronę - erner - 17-02-2016 19:50

Zawsze możecie znaleźć jakąś niszową tematyke którą przydałoby się rozwinąć bo jest hmmm... przydatna? Musicie stwierdzić czego potrzeba ludziom a czego brakuje. Czym byłaby zainteresowana znaczna większość. Może łatwiej jest rozwinąć coś (co już jest) dla ludzi (grupy docelowej) do których dotarcie jest dla Was łatwiejsze? Wszystko i tak wyjdzie w praniu bo cel nie jest ważny tylko droga do niego. Wink


RE: Pomysł na stronę - freestyper - 17-02-2016 19:50

tutaj pisz Big Grin moze ktos sie dolaczy


RE: Pomysł na stronę - selfie - 17-02-2016 20:06

(17-02-2016 19:14)freestyper napisał(a):  Nie chce powielać czegoś co już jest bo to sensu nie ma...

Oczywiście, że ma sens. Wystarczy, że zrobisz to lepiej.


RE: Pomysł na stronę - Miluus - 17-02-2016 20:14

W sumie to się przyłącze do was bo też od dawna myślę nad jakąś stroną... na razie wpadłem na pomysł ze stroną z muzyką... bo kto teraz nie słucha muzyki xd

Wysłane z mojego PSP5457DUO przy użyciu Tapatalka