Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam Pomocy (Mentora) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam Pomocy (Mentora) (/Temat-Szukam-Pomocy-Mentora-129187)

Strony: 1 2


Szukam Pomocy (Mentora) - xmen1112 - 17-02-2016 16:54

Witam nie wiem czy dobrze dodam temat. Szukam konkretnej osoby która pomoże mi w zarabianiu na HotCash, LeadNow , ByczekCash, Mylead. Czytałem dużo o tym wszystkim już jakieś pierwsze grosze na LeadNow uciułałem 20 zł dużo wejść niska konwersja. Stworzyłem nawet swoją stronkę jednak dalej nie mogę zarobić jakiejś konkretnej sumki pomożecie jakoś się wybić z tego dołka???


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - morenox - 18-02-2016 13:19

Pisz do @[mysc]


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - Wojtek574 - 21-02-2016 13:58

Również polecam ci sie zgłosić do mysc moim zdaniem jest najlepszy w tym ! Zgłosc sie a nie pożałujesz


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - AnnaKa - 22-02-2016 11:55

Jak masz swoją stronkę i nie wiesz co z nią zrobisz napisz na GG do mnie.


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - LeadNow - 26-02-2016 19:09

Dopiero teraz zauważyliśmy ten temat, przepraszamy więc za późną odpowiedź. Jeśli masz problem z konwersją, zachęcam, aby się do nas zwrócić! Jesteśmy dostępni pod numerem GG 54618242 lub pod adresem [email protected] Smile.


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - makaber43 - 26-02-2016 21:18

ja tam NIE POLECAM Leadnow, no chyba że chcesz się dać wy...ać


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - LeadNow - 26-02-2016 22:50

Każdy ma prawo do własnej opinii, ale ile jest warta opinia z dopiero co założonego konta?

makaber43 - jeśli miałeś jakiś problem, zachęcamy do kontaktu!


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - szyweg - 26-02-2016 22:54

@[LeadNow]

[Obrazek: latest?cb=20141004160149&path-prefix=pl]

Cytat:8.Uczciwa konkurencja
Kontom oficjalnym oraz osobom bezpośrednio związanym z serwisami zarobkowymi zakazuje się pisania postów w obrębie działów i tematów przeznaczonych dla serwisów im konkurencyjnych.
W obrębie działów przeznaczonych konkretnym serwisom zarobkowym zakazuje się promowania innych, konkurencyjnych serwisów w jakikolwiek sposób.



RE: Szukam Pomocy (Mentora) - LeadNow - 26-02-2016 22:56

Faktycznie! Przepraszam najmocniej! Wszedłem od strony wyszukiwarki i nie zauważyłem, że napisałem w dzieale konkurencji. Na przyszłość będę uważał.


RE: Szukam Pomocy (Mentora) - Leaders - 26-02-2016 23:08

(26-02-2016 22:56)LeadNow napisał(a):  Faktycznie! Przepraszam najmocniej! Wszedłem od strony wyszukiwarki i nie zauważyłem, że napisałem w dzieale konkurencji. Na przyszłość będę uważał.

Wybaczamy Smile, no i rozumiemy, że każdy chciałby móc chociaż raz napisać posta w naszym dziale Big Grin.