Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Namierzenie osoby hejtującej w komentarzach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Namierzenie osoby hejtującej w komentarzach (/Temat-Namierzenie-osoby-hejtujacej-w-komentarzach-129138)



Namierzenie osoby hejtującej w komentarzach - kamillowad - 16-02-2016 17:48

Witajcie. Takie nie typowe pytanie mam.

Jestem w swoim miescie w stowarzyszeniu na które ostatnio jest duży atak w internecie przez to że dostał dużą dotację z Urzędu Gminy. Na jednej z lokalnych stron - swoją drogą tzw sprzedajnej - niektóre anonimowe komentarze atakuja nie tylko moje stowarzyszenie ale też mnie. Kontaktowałem sie z prawnikiem i stwierdzil że komentarze te sa ostre ale w granicach które raczej sąd nie potraktuje jako zniesławienie, pomowienie itp.. no cóż Polska.
Moje pytanie brzmi czy jest ktoś tutaj kto wie albo umie dowiedzieć się skad został napisany komentarz, może na kogo jest internet itp..
Wiem że aby wyciągnąć dane od kogokolwiek trzeba mieć nakaz sądowy. Bardziej pytam bo wiem że nie tacy są spece od tego kto potrafi sie dowiedzieć takich rzeczy. Chodzi mi tylko o poznanie takich osób bo z pewnościa będzie to osoba/y które osobiście znam. Z góry dziękuję za informacje. W razie czego pisać na Priv


RE: Namierzenie osoby hejtującej w komentarzach - rachman - 16-02-2016 18:29

Legalnie tylko odpowiednie służby mogą takie info zdobyć. Tak na pograniczu pomyśl o detektywie, niektórzy różne znajomości i możliwości mają Wink Sam nie masz możliwości prawnych do tego dojść na kogo jest net, ba nawet IP nie dostaniesz od nikogo (przynajmniej nie powinieneś).
Samo IP nawet jak Ci ktoś by potrafił skombinować to co z tego jak dostawca netu nie poda Ci danych. Tylko detektyw pozostaje i to taki z wejściami - tak mi się wydaje ale może ktoś coś wie Wink


RE: Namierzenie osoby hejtującej w komentarzach - Dziubek96 - 18-02-2016 10:13

Możesz, mu odp w komentarzu i zasugerować żeby wszedł w Twój link, są nie które skracacze strony, które pokazują IP osób wchodzących w link

Sent from my LT18i using Tapatalk