Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal, zamrożone pieniądze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paypal, zamrożone pieniądze (/Temat-Paypal-zamrozone-pieniadze-129121)



Paypal, zamrożone pieniądze - Jork - 16-02-2016 15:18

Witam

Dziś dostałem przelew na paypla w kwocie 1400zł i wchodzę na paypala i pisze że mam zablokowane środki do 8 marca. Jak by mi nie były potrzebne pieniądze na teraz to by nie było problemu ale bardzo potrzebuję tych pieniędzy na piątek.
I moje pytanie jest tu takie, Czy da się jakoś przyśpieszyć odmrożenie tych pieniędzy ? Nie ukrywam, że te pieniądze są bardzo mi potrzebne.

[Obrazek: 66659319766736192068.png]


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - twardy - 16-02-2016 15:22

Jakby ci tak naprawde bardzo mocno zalezalo to bys zadzwonil na infolinie i zasiegnal informacji z peirwszej reki.

Czy odblokuja ci kase do piatku? Jeden rabin powie tak, drugi powie nie.


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - Jork - 16-02-2016 15:26

okej, zadzwonię dopytam się
Tak się wkurzyłem dziś bo nie dość, że 40zł mi prowizji z wypłaty za przelew wzięli to jeszcze środki zamrożone do 8 marca smutny


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - twardy - 16-02-2016 15:29

Do 17 tam pracuja jakby co Smile


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - marcel_kk - 16-02-2016 15:38

(16-02-2016 15:26)Jork napisał(a):  to jeszcze środki zamrożone do 8 marca

To nie oznacza że środki nie zostaną cofnięte do nadawcy.
Co powiedziały te "boty" na infolinii ?


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - embrossx - 16-02-2016 16:54

Nie martw się, mam dokładnie ten sam problem, dnia dzisiejszego przyszło mi 145GBP i również są zamrożone. Chciałem wykonać zwrot dla klienta, dlatego przelałem sobie na polskiego paypala (osoby fizycznej) z paypala dla firmy z uk te środki i nic nie mogę zrobić. Mało tego system pomocy PayPal nie działa, nie można do nich zadzwonić bo wyrzuca na stronie pomocy błąd że coś nie działa, a gdy się chce wysłać wiadomość dostaje się informację ups poszło coś nie tak. I bądź tutaj mądry, zrób cokolwiek. Nie da się!


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - Jork - 16-02-2016 20:03

Nie dodzwoniłem się do nich. I tak już kumpel mi pomógł z pewną płatnością więc poczekam do tego 8 marca i wtedy koledze oddam kasę. Smile


RE: Paypal, zamrożone pieniądze - embrossx - 20-02-2016 14:26

Odświeżam temat. Po rozmowie na infolinii polskiej wersji PayPal nie uzyskałem żadnej stosownej informacji na ten temat, natomiast po rozmowie z PayPal UK, dowiedziałem się:
- po pierwsze PayPal należy do firmy z USA
- po drugie jest zmiana przepisów w USA dotycząca przepływów finansów
- po trzecie PayPal teraz będzie musiał zamrażać środki jeśli będą one wypłacane na zasadzie płatności za usługi, produktu, wynagrodzenie (jeśli będą przelewane jako dla rodziny nie będą zamrażane)
- po czwarte dzieje się tak tylko z uwagi na fakt nielegalnego przepływu środków przez USA, a dokładniej PayPal, a środki te są badane przez specjalistów (można się domyślić o jakim rządowym podmiocie jest mowa) pod kątem prawnym
- po piąte wprowadzono to zamrażanie środków właśnie z powyższych powodów

To na tyle, ważne że jest już gdzieś dostępna jakaś informacja na ten temat.

PS. zmieniło się też prawo dotyczące przesyłek przychodzących do USA (niezależnie od tego czy to poczta polska, czy też kurier), faktem jest że jeśli wysyłasz przesyłkę do USA to też odpowiedni organ ją sprawdza, a potem albo puszcza dalej, albo... niszczy... a ty otrzymasz tylko papierek. Teraz przesyłki np pocztowe idą ponad 3 tygodnie, z czego ponad 2 tygodnie są przetrzymywane w odpowiedniej instytucji i sprawdzane.


Paypal, zamrożone pieniądze - Artinesse - 27-02-2018 16:11

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.