Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa (/Temat-Mentoring-Skracanie-Krok-Po-Kroku-Do-Mistrzostwa-129100)



Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - Bananek Wielki - 16-02-2016 00:17

Huh Witajcie, jestem Bananek Wielki Huh

1. Wstęp
Mentoruje w dziedzinie skracania i dziś zdecydowałem się napisać tego posta aby zacząć współpracować z nowymi użytkownikami.
Dla osób zupełnie zielonych, skracanie polega na wrzuceniu swojego linku obojętnie z czym do takiego skracacza jakim jest przykładowo shorte.st i promowanie linku. Kiedy ktoś wciśnie link a następnie SKIP AD my otrzymamy pieniążki.

2. Co oferuję
Za współpracę ze mną uzyskasz:
- szereg metod dzięki którym wybierzesz swoją niszę w skracaniu
- szczegółowe instrukcję przygotowywania baz pod skracanie
- programy znacznie ułatwiające zarówno naszą pracę jak i programy dzięki którym bardzo szybko zdobędziesz swoją unikalną bazę zdjęć, filmów, gifów potrzebnych do promocji linków
- metody promocji linków
- porady dotyczące maskowania linków
- szybki, bezpośredni kontakt
- odpowiem na każde twoje pytanie i postaram się doradzić jak najlepiej potrafię

3. Czego oczekuję w zamian
Myślę, że rejestracja konta z mojego reflinku to niewiele. Nie stracisz niczego a odwdzięczysz się za czas który włożyłem w pisanie poradników oraz bezpośrednią pomoc twojej osobie.

OSOBY ZAINTERESOWANE WSPÓŁPRACĄ ZAPRASZAM NA Gadu-Gadu: 57974480

Huh POZDRAWIAM BANANEK Huh



RE: Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - VoLvO - 16-02-2016 00:22

Polecam jak najbardziej, pomaga od początku do końca i odp. na każde pytanie. Huh


Mentoring Skracanie - Krok Po Kroku Do Mistrzostwa - MaLiN - 16-02-2016 02:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.