Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adpackpro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adpackpro (/Temat-Adpackpro-129092)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Adpackpro - todek78 - 29-04-2016 16:16

Jestem właśnie po rozmowie z przedstawicielem firmy i to co usłyszałem w ciągu 3 godziny tylko upewniło mnie, że jestem w dobrym miejscu. Jak się okazało Adpackpro to tylko mała część całego wielkiego mechanizmu, który dopiero się rozkręca.
Kilka produktów, stworzonych przez człowieka z pierwszej 10 światowej w pozycjonowaniu robi wrażenie, i co ważne one już przynoszą firmie kilkaset tysięcy euro miesięcznie Smile
BMW, Nike, H&M i innych 200 tys firm, o których była mowa to też nie jest ściema...
Niedługo będę miał krótką prezentację o tych produktach, więc tu nie będę się rozpisywał.
Kto zechce, to będzie mógł wszystko zobaczyć i usłyszeć na evencie, który również w najbliższych miesiącach będzie w Polsce.
Teraz z pełną świadomością mogę powiedzieć, że Adpackpro jest wyjątkowym i jedynym revshare, który jest mała cząstką wielkiego mechanizmu, który daje mu stabilność na lata Smile


RE: Adpackpro - tomek019 - 01-05-2016 18:08

Usłyszałem o tym biznesie od pewnej osoby całkiem niedawno i zacząłem się tym bardziej interesować Wink niestety inna osoba mnie wprowadziła i przedstawiła cały temat więc już jestem zarejestrowany od niej Rolleyes ale biznes faktycznie świetnie wygląda ciekawe jak będzie się to przedstawiało w praktyce długoterminowej Lol


RE: Adpackpro - todek78 - 01-05-2016 21:57

Nie ważne kto jest u kogo Wink ważne aby dzielić się informacjami i rozkręcić w Polsce coś co ma ręce i nogi i zapowiada się na fajny projekt dla każdego. Sam osobiście mam zamiar skorzystać z aplikacji do pozycjonowania, jednak najpierw muszę siąść i popracować nad stroną Smile


RE: Adpackpro - tomek019 - 02-05-2016 06:09

Ja swoja stronke tez musze dopracowac Big Grin
http://www.zarabiamonline24h.pl

tapnięte


RE: Adpackpro - todek78 - 07-05-2016 20:57

Kilka informacji o produktach firmy, które już dają spore miesięczne dochody Wink

https://onedrive.live.com/?authkey=%21AAjq1iyZ5yqI3Z8&id=7C6904AE58D6EB9C%21957&cid=7C6904AE58D6EB9C


RE: Adpackpro - todek78 - 09-05-2016 14:18

Dowód wypłaty. Zlecona w sobotę i dziś wpłynęła na konto. Wypłaty robią tylko raz w tygodniu - w poniedziałek, więc jak widać, kto zleci do poniedziałku do godz. 8 to nawet tego samego dnia pieniądze na koncie Smile


RE: Adpackpro - Matthew98 - 13-05-2016 21:42

Jest/będzie jakaś opcja żeby doładować przez standardowy procek typu Payza albo ew. wymienić z Payza na BTC i wrzucić?


RE: Adpackpro - todek78 - 14-05-2016 19:11

(13-05-2016 21:42)Matthew98 napisał(a):  Jest/będzie jakaś opcja żeby doładować przez standardowy procek typu Payza albo ew. wymienić z Payza na BTC i wrzucić?

Raczej nie będzie żadnych procesorów, tym bardziej BTC. I jak dla mnie, to plus, bo procesory biorą prowizje, a tu mamy 0% prowizji zarówno przy wpłatach jak i wypłatach(4 pierwsze w miesiącu). jak wypłatę zlecimy do poniedziałku godz. 8(najlepiej już w weekend) to 1-3 dni mamy na koncie, zależy od banku.
Ale zapytam, czy jest możliwość ręcznego wpłacenia z jakiegoś procesora. Bo wypłaty na 100% tylko bank, a niedługo również własne karty OneVision


RE: Adpackpro - todek78 - 15-05-2016 09:38

Rozmawiałem z osobą z OneVision i już wiem, że na 100% nie będzie żadnych procesorów, również BTC. Tylko przelew i karta, które dają możliwość 100% weryfikacji i minimalizuje możliwość oszustw, wyłudzeń, bo nawet jak ktoś zrobi zakup kradzioną kartą, to nie wypłaci potem z niej, bo dane z karty nie będą się zgadzały z danymi posiadacza konta w programie i konta bankowego, na które wypłaca.
Dla mnie to kolejny plus, bo widać, że myślą długoterminowo.
I jak mi powiedział człowiek z firmy - nie chodzi im o ilość a o jakość, więc te kilkaset nowych osób dziennie jest dla nich wspaniałym wynikiem Smile


RE: Adpackpro - AleksandraN - 15-05-2016 21:07

Ufff, weszłam w Adpackpro m.in dlatego, że nie maja procesorów,
więc cieszy mnie to, również tego nie planująSmile