Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adpackpro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adpackpro (/Temat-Adpackpro-129092)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Adpackpro - todek78 - 03-03-2016 16:56

(03-03-2016 13:22)Matthew98 napisał(a):  Cos wiecej info mozna??? Smile
Kiedy wystarowal, dostepne procki, repucharse jakis?

Informacje są wyzej, ale napiszę jeszcze raz w odpowiedzi na Twoje pytania

1. Program jest na rynku Szwajcarskim i Niemieckim od 3 grudnia 2015, ale niedługo będzie strona w języku angielskim i 9 kwietnia ma być oficjalny start, który będzie zainaugurowany eventem w Augsburgu, na którym będzie pokazana aplikacja moblina, porównywarka cen(coś w stylu ceneo) oraz karty płatnicze Mastercard i Visa.
2. Nie ma żadnych procesorów. Wpłaty z konta bankowego i karty kredytowej. Wypłaty na konto. Możliwe, ze będzie PP, ale jeśli tak to tylko i wyłącznie do wpłat.
3. Nie ma repurchase, są tylko abonamenty roczne, które wyznaczają górną granicę adpacków


RE: Adpackpro - Matthew98 - 04-03-2016 14:02

Okej dzięki


RE: Adpackpro - AleksandraN - 05-03-2016 16:04

(29-02-2016 02:02)palma111 napisał(a):  czy to nie jest złudnie podobne do...trafficmonson?

Złudnie to nie do końca, chociaż większość revsharów jest do siebie podobnaSmile
W Adpackpro są abonamenty powyżej 10 posiadanych paczek, a w TM nie było - róznica podstawowa.
Plus taka że Tm dawał 1000 wyświetleń bannera (teraz jak wiadomo nie schodzi niemal nic), a Adpackpro 10 000 i schodzą.


RE: Adpackpro - todek78 - 05-03-2016 17:46

(05-03-2016 16:04)AleksandraN napisał(a):  
(29-02-2016 02:02)palma111 napisał(a):  czy to nie jest złudnie podobne do...trafficmonson?

Złudnie to nie do końca, chociaż większość revsharów jest do siebie podobnaSmile
W Adpackpro są abonamenty powyżej 10 posiadanych paczek, a w TM nie było - róznica podstawowa.
Plus taka że Tm dawał 1000 wyświetleń bannera (teraz jak wiadomo nie schodzi niemal nic), a Adpackpro 10 000 i schodzą.

Jak dla mnie podstawową różnicą, a w sumie dwiema różnicami jest to, że w APP mamy realną firmę i dodatkowe usługi, które 9 kwietnia wraz z oficjalnym startem programu zostaną uruchomione oraz brak procesorów oraz prowizji przy wpłatach i 4 pierwszych wypłatach - jak dla mnie to jest na wielki plus Smile


RE: Adpackpro - AleksandraN - 06-03-2016 19:11

Todek nie żebym się czepiała, ale zarówno APP reklamuję się jako należące do istniejącej realnie firmy (sprawdziłam,
dokładnie tak jest), tak i TM tzn Charles podawał dane zarejestrowanej firmy.
Różnica taka, że One Vision Holding (Adpackpro) zajmuje się głównie seo, a Adpackpro to ich dodatkowy produkt i fajnie, a Charles z TM z tego co mi wiadomo, to tylko TM. I tu faktycznie różnica jest.

Natomiast co do tego "dodatkowe usługi, które 9 kwietnia wraz z oficjalnym startem programu zostaną uruchomione ", to nie mówmy o tym czego jeszcze nie ma, ok? Smile

Brak prowizji przy wpłatach - zgadza się, to jest plus, (sprawdziłam)
Przy wypłatach jeszcze nie wiem, chociaż wygląda na tyle OK , że zawierzę na słowo.


RE: Adpackpro - todek78 - 06-03-2016 19:38

(06-03-2016 19:11)AleksandraN napisał(a):  Todek nie żebym się czepiała, ale zarówno APP reklamuję się jako należące do istniejącej realnie firmy (sprawdziłam,
dokładnie tak jest), tak i TM tzn Charles podawał dane zarejestrowanej firmy.
Różnica taka, że One Vision Holding (Adpackpro) zajmuje się głównie seo, a Adpackpro to ich dodatkowy produkt i fajnie, a Charles z TM z tego co mi wiadomo, to tylko TM. I tu faktycznie różnica jest.

Natomiast co do tego "dodatkowe usługi, które 9 kwietnia wraz z oficjalnym startem programu zostaną uruchomione ", to nie mówmy o tym czego jeszcze nie ma, ok? Smile

Brak prowizji przy wpłatach - zgadza się, to jest plus, (sprawdziłam)
Przy wypłatach jeszcze nie wiem, chociaż wygląda na tyle OK , że zawierzę na słowo.


No właśnie to miałem na myśli, ze APP faktycznie jest programem realnej firmy, a w innych programach możemy zobaczyć reklamy realnych firm Wink co daje większe zaufanie i stabilność? Pewnie zdania będą różne Wink
Co do dodatkowych usług(Adpackbooster) i kart, to już są, uwierz Wink tylko czekają na oficjalny start i prezentacje 9 kwietnia Smile
Ale oczywiście nie zapeszamy i nie cieszymy się na zapas Wink
Ja myślę, że o APP nie jest tak głośno jak o kilku innych programach, które ostatnio są promowane i ogłaszane każdy po kolei jako najlepszy program 2016 - i tu szlak mnie trafia jak te same osoby co tydzień o kolejnym programie piszą, że będzie to najlepszy program Big Grin - jednak ma on duże szanse i podstawy na długie działanie i oby tak było Smile

A co do wypłat - sprawdziłem, nie ma prowizji, 4 dni i na koncie Smile


RE: Adpackpro - AleksandraN - 06-03-2016 19:57

(06-03-2016 19:38)todek78 napisał(a):  ...o kilku innych programach, które ostatnio są promowane i ogłaszane każdy po kolei jako najlepszy program 2016 - i tu szlak mnie trafia jak te same osoby co tydzień o kolejnym programie piszą, że będzie to najlepszy program Big Grin - jednak ma on duże szanse i podstawy na długie działanie i oby tak było Smile

A co do wypłat - sprawdziłem, nie ma prowizji, 4 dni i na koncie Smile

Mam to samo, jak słyszę "najlepszy w 2016, hit na hity, super biznes do końca życia itd" to mi się w żołądku lekko rzecz biorąc przewracaSmile
Dzięki za info o wypłatach. Przyda się.

P.S masz rotator? zastanawiam się nad nim


RE: Adpackpro - todek78 - 06-03-2016 20:54

(06-03-2016 19:57)AleksandraN napisał(a):  P.S masz rotator? zastanawiam się nad nim

Jutro kupuję, bo 49Euro na rok to nie majątek, a zawsze jest szansa na poleconych. Spróbować warto Wink


RE: Adpackpro - AleksandraN - 07-03-2016 17:28

Daj znać za jakiś tydzień jak się sprawdza, wiadomo, że im więcej osób ma, tym pula losowa większa,
ale właściwie spróbować warto.


RE: Adpackpro - todek78 - 07-03-2016 18:49

(07-03-2016 17:28)AleksandraN napisał(a):  Daj znać za jakiś tydzień jak się sprawdza, wiadomo, że im więcej osób ma, tym pula losowa większa,
ale właściwie spróbować warto.

Na rok wykupiłem i nie spodziewam się, że szybko ktoś będzie Wink moze po 9 kwietnia jak oficjalnie ruszą Smile

Nowe wiadomości:

1. Za ok. 2 tygodnie będzie wersja anglojęzyczna Smile

2. Będą dwa rodzaje kart - Mastercard i Maestro - będzie można posiadać obie. Miesięczny limit wypłat to 8000 euro z każdej, czyli w sumie 16000 euro Smile