Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... (/Temat-Bitcoiny-androidy-bukmacherki-jak-zostac-biednym-ale-i-bogatym-129084)

Strony: 1 2


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - lucass9600 - 19-02-2016 10:47

Kolgent12 nie rozśmieszaj mnie z typ pewnym typem facepalm

Po pierwsze co to znaczy "pewny typ" Xpokerface
Po drugie pewny typ w Ekstraklasie? beka
Po trzecie po obozach/ transferach wszystko może się stać Tongue
Po czwarte Górnik ostatnio ładnie dostał ,więc najlepiej w tą drugą część sezonu nie wszedł pokerface

Nie twierdzę ,że typ nie wejdzie ,bo to jest sport - wszystko może się zdarzyć ,ale nie nazwałbym postawienie na wygraną Górnika "pewnym typem" facepalmfacepalmfacepalm


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - Kosiczek - 19-02-2016 11:47

@up
Popieram ;3
Pewne typy to są tylko mecze ustawione <3
Jak ma się żródła to można ładnie hajsu na trzepać, ja mam jedno, skuteczne w 100%, ktoś chętny zapraszam ;3


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - lucass9600 - 19-02-2016 12:45

@Kosiczek kolejny bekabeka
ciekawe to co mówisz... zapraszasz na pw ? Podziel się ze wszystkimi ,bo każdy chciałby mieć 100 % skuteczność Huh
Troszkę beka ,że serio myślisz ,że ktoś Ci uwierzy o Twoim cudownym źródle....
Kto mając dojścia do 100% ustawek stawia po 5 zł ? Zresztą nawet Ci zbytnio nie wchodzi ,a próbujesz ludzi naciągnąć na płatne typy UndecidedUndecidedUndecided
Pogrążasz się typie facepalmfacepalm

@edit: post zgłoszony - SPRZEDAŻ TYPÓW JEST ZABRONIONA Smile
nienawidzę takich cwaniaków Tongue


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - Kosiczek - 19-02-2016 18:18

@up.



Wybacz, takie cuda nie gram za 5 zł, troszkę za wiecęj, a co do źródła, będę miał chwilę wyśle tu dwa screeny z pozostałych typów + ten dzisiejszy Smile

A to że sprzedaż zabroniona nie wiedziałem/nie przeczytałem, przepraszam, możliwość edytacji postu lub usunięcie jego.


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - lucass9600 - 19-02-2016 18:24

Więc wariacie pokaż screeny z tych udanych transakcji Idea

Chciałem się tylko upewnić Big Grin Nie no lepszej ściemy nie słyszałem Tongue
https://www.youtube.com/watch?v=mPyCZ-nGSIc


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - ChoGath - 19-02-2016 18:43

Pewne typy , jak goście na fb reklamujące wczoraj ManU 1.55
A ja na przekór postawiłem midtyljand @6.80


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - lucass9600 - 19-02-2016 19:38

taka jest bukmacherka ,czasami kompletnie nieprzewidywalna Big Grin
Ale zawsze możesz zapłacić dwie dyszki i dorwać info o ustawionym meczu bekabekabeka


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - Majka - 21-02-2016 09:39

(19-02-2016 10:26)Kosiczek napisał(a):  ps. Dziś zakłady ukończymy ;3 Info o meczu mam, jeśli ktoś zainteresowany jest @2,20 płatność przed 20 zł Wink


NIE sprzedajemy typów itp. na forum. Zobaczę jeszcze raz usunę temat.

Życzę wysokich zarobków Idea


RE: Bitcoiny,androidy,bukmacherki - jak zostać biednym ale i bogatym... - lucass9600 - 22-02-2016 11:14

(18-02-2016 23:33)Kolgent12 napisał(a):  Ogólnie rzecz biorąc rada odemnie, zakłady są bardzo nieopłacalne ale jak już chcesz obstawiać to masz odemnie pewny typ na niedzielę :

Górnik Zabrze - Ruch Chorzów (Ekstraklasa) typ 1 (Górnik Zabrze).


Tak jak mówiłem , przegrali 0:2 pokerface średni ten "pewny typ" Xpokerface