Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? (/Temat-Czy-kazde-konto-youtube-moze-dodawac-linki-w-komentarzach-129072)



Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - MaLiN - 15-02-2016 17:27

Czy każde konto na youtubie ma możliwość dodawania w komentarzu linków? Czy może istnieje jakaś blokada tego typu komentarzy przez właściciela kanału?


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - TheMe - 15-02-2016 17:30

Każde konto ma taką możliwość, jednak właściciel kanału/filmu pod którym umieszczasz komentarze z linkami może Ci zablokować możliwość komentowania pod jego filmami.
*masło maślane bo jest z masła. Jedynka za powtórzenia;-; *
Edit.
Ja dostałem takiego 'bana' więc tak chyba to wygląda.


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - radek0389 - 15-02-2016 17:30

Ja miałem taka sytuacje, ze jak dodalem komentarz z linkiem, nawet do mojego kanału, to nie był on widoczny. Bez linku bez problemu wyswietlalo. Ogólnie wydaje mi się ze komy z linkami sa moderowane.


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - MaLiN - 15-02-2016 17:36

No tak, ale już miałem takie przypadki gdzie na jednym koncie, było można skomentować filmik podając link, ale z drugiego konta nie chciało tego zaakceptować ;(


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - Mrostry0407 - 15-02-2016 17:39

tzw. Shadow ban, masz go, ale o tym nie wiesz Tongue


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - MaLiN - 15-02-2016 17:42

@[Mrostry0407] Czyli to wtedy oznacza, że już pod żadnym filmikiem nie da rady dodać jakiegoś linku?

Czy może po prostu, jest to tylko czasowe i nie grozi to banem na stałe? Big Grin


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - Mrostry0407 - 15-02-2016 17:59

Shadow ban działa tak, że tylko Ty widzisz te komentarze a nadaje Ci go autor kanału Tongue (CHYBA)

Bardziej prawdopodobne = yt wykryło że Twój komentarz to spam, Ty go widzisz, autor go widzi, reszta nie widzi do póki autor filmu go nie zaakceptuje [Obrazek: 81342034ff.png] takie coś jest w zakładce społeczność --> komentarze


RE: Czy każde konto youtube może dodawać linki w komentarzach? - MaLiN - 15-02-2016 18:10

To akurat widziałem, tylko nadal jestem ciekaw czy shadow ban jest na wszystkie filmy, czy tylko wybrane i czy znika po jakimś czasie.