Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[nonapewno] zarobisz :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [nonapewno] zarobisz :D (/Temat-nonapewno-zarobisz-D-129061)



[nonapewno] zarobisz :D - nonapewno - 15-02-2016 15:34

Witam!


Postanowiłem zrobić drugą próbę do zarabiania w internecie i po kilku dniach postanowiłem, że zrobię również swój dziennik tutaj na forum który będę starał się uzupełniać każdego dnia.

Trochę o mnie:

Cześć, jestem Kamil i jestem uzależniony... oczywiście, że od zarabiania! Big Grin Z zawodu i wykształcenia jestem informatykiem. Obecnie pracuje jako jedyny informatyk w firmie ale niestety firma zaczyna powoli upadać przez nieudolne rządy Szefa Smile Mimo wszystko zdobyte tutaj doświadczenie na pewno pomoże mi karierze zawodowej. To tyle jeśli chodzi o mnie - po więcej zgłoś się na pw Smile

A teraz najważniejsza część:
Zarabianie:

Na czym zarabiam i ile zarabiam? To główne pytanie ciśnie się ludziom na usta kiedy wchodzą do dziennika. Kolejne to jakie jest ryzyko? Czy serwis wypłaca? itd. itd. W takim razie odpowiadam - zarabiam głównie na klikaniu w reklamy, wypełnianiu ankiet (choć tu mam pewne problemy) i skracaniu linków ( tutaj narazie brak większego pomysłu dlatego zarobek niski). Ryzyko żadne bo nic nie inwestowałem, a co do wypłacalności to na każdym serwisie myślę, że będę zbierał do 10$.

Mój cel przez ostatnie dni był utrzymać się na poziomie zarabiania 1$ dolara dziennie co też mi się udało aż do dnia wczorajszego gdzie zabrakło 8 centów ale innego dnia było więcej więc można rzec, że póki co mi się udaje Smile

Kolejny mój cel to 2$ dziennie. Zastanawiam się tutaj nad pisaniem tekstów, ściąganiem aplikacji na androida w celu zwiększenia zarobku oraz nadal szukam efektywnego pomysłu na zarobek ze skracania linków. Mój główny cel to 25$ dziennie ale to na spokojnie pomału do przodu i bez spiny. Przede wszystkim chce się nauczyć systematyczności w wykonywanych zadaniach oraz mam nadzieję pomóc paru osobom we własnych zarobkach.

Serwisów w których zarabiam jest parę. Stawiam z reguły na te najbardziej znane i te w których mogę znaleźć jakieś dowody wypłat. Mam nadzieję, że ze wszystkich uda mi się wypłacić pieniądze. Nie szukam serwisów z wkładem finansowym, bo na razie takie mnie nie interesują.

Dla zachęty innych tych którzy zaczynają dodam iż 1$ dziennie daje miesięcznie 30$ a co za tym idzie około 100zł na +. Dla 25$ dolarów obliczycie sobie już sami Smile

W każdym poście będę umieszczał tabelkę z moim stanem konta i dziennymi zarobkami, nie ukazując w nim serwisów. Dlaczego nie będę ukazywał serwisów? Nie zakładam dziennika tylko dla reffów i to chce w ten sposób pokazać, jak ktoś będzie zainteresowany to na pewno znajdzie przycisk pw. Smile

Na dzień dzisiejszy to wszystko na koniec tabelka z ostatnich dni:


[Obrazek: stan.jpg]

PS. 1 dzień = 1 dzień stworzenia tabelki i zaczęcia zarabiania na poważnie.


RE: [nonapewno] zarobisz :D - nonapewno - 16-02-2016 21:38

No to jedziemy dalej - Dzień 2 dziennika:

Wczoraj udało się po raz kolejny dorobić 1$. W jednym z serwisów mógłbym już zlecić wypłatę, ale jeszcze tego nie zrobię poczekam trochę Smile Narazie prawie cały zysk to klikanie reklam. Niedługo myślę, że zlecę wypłatę w serwisie który stanowi 50% moich zarobków. Wypłata jestem tam od 5$ ale przy 10$ dostaje się bonus, dlatego będę zbierał do 10$.

Poniżej zamieszczam standardową tabelkę:

[Obrazek: stan.jpg]





RE: [nonapewno] zarobisz :D - gege17 - 16-02-2016 21:51

Życzę powodzenia Wink


RE: [nonapewno] zarobisz :D - Leos2011 - 16-02-2016 21:58

Powodzenia życzę i nie poddawaj się w zarabianiu. Cierpliwość to podstawa Smile


[nonapewno] zarobisz :D - Hybrid1990 - 05-12-2019 20:36

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.