Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik (/Temat-Zrobie-ta-pege-zeby-nie-przegrac-Tygodnik-129050)

Strony: 1 2


"Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - Kryminalista - 15-02-2016 11:30

[Obrazek: iWAaLLg.png]

Witam wszystkich,zdaje sobie sprawe że jest mój 3 dziennik,tamte okazały sie totalnym nie wypałem, zacznijmy od tego że posty uzupełniałem nieregularnie, jakimiś śmiesznymi wpisami.Teraz będe prowadził dziennik
STARANNIE i SYSTEMATYCZNIE.
Posty będą pojawiały sie raz w tygodniu.Dziennik tworze głównie po to by robić podsumowanie tego co zrobiłem dobrze czy źle w małym stopniu dziennik również tworze dla małej motywacji dla samego siebie, (Wiadomo że najwiekszą motywacją są pieniądze $$$$)może kogoś zmotywuje do działania ? Kto wie Smile
[Obrazek: fvIkoqx.png]
Moim celem napewno będzie zbudowanie imperium którę będzie zarabiało na mnie miesięcznie jakąś porządną kwote.Dobrze przejdźmy dalej będe chciał zarobić pare tysięcy, ale na spokojnie, wszystko będzie rozplanowane jak najbardziej sie da.Dziennik nie będzie dotyczył tylko zarabiania, będą zamieszczane również posty z rozwoju osobistego.


Pamiętajcie nigdy sie nie poddawajcie,nigdy nie rezygnujcie z marzeń,ja mam zamiar pokazać że zrobie hajs i pomimo to co inni mówią to ja będe kimś a oni typowymi januszami którzy będą mykali do pracy 5 dni w tygodnu ! Pozdrawiam każdego i życze jak najlepiej.


[Obrazek: rseEXgz.jpg]



RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - ScroX - 15-02-2016 11:31

Zapowiada się ciekawie ! Smile Powodzenia ! Smile


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - Nupek369 - 15-02-2016 11:51

Bede zagladal, fajnie by bylo jakbys jeszcze napisal na czym bedziesz zarabial. Wink


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - konrad123456789 - 15-02-2016 12:05

Powodzenia. Lol

Jeszcze takie moje małe widzimisię, po znaku interpunkcyjnym daj odstęp Tongue


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - maszhajs - 15-02-2016 14:31

Znajomy podtytuł hehe Jerk2


Cytat:Pamiętajcie nigdy sie nie poddawajcie,nigdy nie rezygnujcie z marzeń,ja mam zamiar pokazać że zrobie hajs i pomimo to co inni mówią to ja będe kimś a oni typowymi januszami którzy będą mykali do pracy 5 dni w tygodnu ! Pozdrawiam każdego i życze jak najlepiej.

Tak chyba by każdy na tym forum chciał hehe Wink w sumie ja tez Wink powodzenia Wink

Znajomy ma ojca który ma "trochę" siana i kilku jego znajomym tez się dobrze powodzi... Kilkanaście lat wstecz z jednego gościa się śmiał jego kolega ze w życiu do niczego nie dojdzie itp Kilka lat później ten "śmiechawka" się trochę zdziwił gdy na myjnie na której pracował przyjechał "ten który będzie nikim" swoim nowym Porsche i powiedział żeby mu umył auto Jerk2


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - paweuq - 15-02-2016 14:48

No to powodzenia mordo Big Grin Big Grin Bede zaglądał Big Grin


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - Onyke - 15-02-2016 15:26

Patrząc na Twój nick i opis tematu trochę się o Ciebie boję Jerk2


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - full2000 - 15-02-2016 22:49

Powodzenia.


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - paweuq - 16-02-2016 17:23

A tak pozatym to na czym bedziesz zarabiał?


RE: "Zrobie tą pęge żeby nie przegrać" - Tygodnik - Kryminalista - 17-02-2016 12:39

Na stronach internetowych,aktualnie fake content ale mam projekt który chce zrobić, będzie on na real-contencie.Więcej w następnym wpisie