Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? (/Temat-Czy-jestes-byles-dobry-z-matmy-129024)

Strony: 1 2 3 4


Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Czaq - 14-02-2016 18:09

Cześć, wielu mówi, że matematyka pomaga w zarabianiu. Nie tylko dzięki umiejętności liczenia pieniędzy i procentow ale w systematycznosci i logicznym myśleniu!

Osobiście w szkole mam rozszerzona matme i jakoś sobie radze, te 3,4 zawsze jest. 1/2 rzadko.

A jak to wygląda u Was?


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - zozols1 - 14-02-2016 18:34

Również matma poz. rozszerzony 3-4, ale mimo wszystko z systematycznością ciężko. To wszystko zależy od człowieka.
Jak dla mnie reguły typu:"wielu mówi, że matematyka pomaga w zarabianiu. Nie tylko dzięki umiejętności liczenia pieniędzy i procentÓw ale w systematycznoŚci i logicznym myśleniu!" są nie potrzebne ponieważ nie sprawdzają się . To tylko odgórne określenie jak " ludzie z zawodówki są głupi", z czym pod żadnym pozorem się nie zgodzę. Prawdę mówiąc jest tak jak sobie to wmówimy Tongue


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - full2000 - 15-02-2016 17:13

Słaby a potem jak miałem korki to dobry, haha Big Grin

edit: to czy matematyka może pomóc w zarabianiu? moze bardziej chodzi o scisly umysl Smile


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - frytek - 15-02-2016 18:55

Caly czas slaby a poszedlem na studia na politechnike XD


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Czaq - 15-02-2016 19:53

frytek i radzisz sobie? Opisz coś więcej bo to dość motywujace Smile


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - seba123xd - 15-02-2016 20:10

Jakoś idzie Jerk2
[Obrazek: HDiZq94.jpg]


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - Bordo - 15-02-2016 20:23

Do drugiej liceum na dwojach. Rok przygotowan i korepetycji grupowej, i maturka w 2013 na 92%. Mozna? A owszem Big Grin


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - milosz998 - 15-02-2016 20:35

Też byłem na polibudzie, a w w klasie na koniec miałem 2. Korki mnie wycianęły na 5 Smile Teraz na Uniwerku matme rozniosłem z palcem w dupie podczas gdy większość się męczyła. Z e-trapezem to żaden problem.


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - sendlicz - 15-02-2016 20:43

W technikum zawsze ledwo ledwo 3, a na studia pasowało się gdzieś dostać. Posiedziałem miesiąc przez maturą nad majzą i maturka na 100% podstawa niestety tylko, do rozszerzonej nie podchodziłem nawet bo bylem leniem Lol


RE: Czy jesteś, byłeś dobry z matmy? - lucass9600 - 15-02-2016 21:39

ja również w liceum lipa...ledwo zdawałem ,a maturka najlepiej napisana w klasie Big Grin bez korków , z matemaksem na youtube się uczyłem , polecam wszystkim tegorocznym i przyszłorocznym maturzystom Big Grin