Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forex Paradise Roi 188 % - 1777% - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Forex Paradise Roi 188 % - 1777% (/Temat-Forex-Paradise-Roi-188-1777-129007)



Forex Paradise Roi 188 % - 1777% - Miko93PL - 14-02-2016 13:26

[Obrazek: forex-paradise-logo.png]

Forex Paradise
Czym jest Forex Paradise ? Jest to pierwsze pytanie jakie przychodzi mi na myśl gdy słyszę nazwę tej firmy. FP jest to grupa handlowców z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w inwestycjach którzy postanowili założyć międzynarodową firmę oferującą usługi inwestycyjne na całym świecie. Obecnie Forex Paradise działa między innymi w : Forex, PAMM investments, zarządzaniu funduszami oraz zarządzaniu aktywami.

Firma stale się rozwijała na skutek czego postanowiła otworzyć nowy oddział w Londynie. Pozwoliło to na zatrudnienie nowych utalentowanych pracowników oraz obsłużenie większej ilości klientów. Obecnie wszyscy inwestorzy z państw Europejskich obsługiwani są przez Londyński oddział.

W chwili obecnej firma Forex Paradise Limited pracuje nad otwarciem nowych biur w kolejnych państwach na całym świecie. FP posiada także rozległą sieć lokalnych przedstawicieli działających w wielu państwach na całym świecie.



Plany inwestycyjne



Obecnie spółka oferuje dwa plany inwestycyjne, które różnią się paroma czynnikami jak np. długość inwestycji oraz stopy zwrotu

[Obrazek: plany-inwestycyje-classic.jpg]

Pierwszy z planów inwestycyjnych nazywa się Classic 430. Oferuję on maksymalny zwrot z inwestycji 430%. Pisząc maksymalny nie oznacza to, że inwestując $25 zarobimy po okresie 154 dni 430% z tej kwoty. Procent zwrotu z inwestycji zależny jest od kwoty jaką zainwestujemy.

[Obrazek: plan-classic.jpg]

Aby móc poznać procent zwrotu należy zwrócić uwagę na USD / EUR Range, w tej tabelce znajdziemy przedział pieniędzy jaki należy zainwestować aby otrzymać dany Total Return – czyli procent zwrotu.

Okres inwestycyjny wynosi 154 dni. Plan ten kwalifikuje się do 5 poziomów prowizji. Oznacza to, że jeśli jeden z naszych poleconych wybrał ten plan to następne osoby w strukturze otrzymają prowizje od tej inwestycji. Procent prowizji omówimy w następnym dziale. Naliczenia będziemy otrzymywać 5 dni w tygodniu, od Poniedziałku do Piątku. Plan ten można zakupić z 6 procesorów płatniczych.

[Obrazek: plan-inwestycyjne-senior.jpg]

Drugim i ostatnim planem inwestycyjnym jest SUPERIOR 1777. Maksymalny zwrot z inwestycji wynosi 1777% a trwa ona 12 miesięcy.

[Obrazek: plan-2-forex-paradise.jpg]

Aby móc poznać procent zwrotu należy zwrócić uwagę na USD / EUR Range, w tej tabelce znajdziemy przedział pieniędzy jaki należy zainwestować aby otrzymać dany Total Return – czyli procent zwrotu.

Podobnie jak w planie Classic 430 prowizje trafiają do 5 linii. Inwestycji tej możemy za pomocą 15 procesorów płatniczych.



Parę statystyk odnośnie programu



[Obrazek: stats-forex-paradise.jpg]

Forex Paradise działa już od ponad 730 dni co sprawia, że jest to jeden z najstarszym programów tego typu. Przez ten czas zebrał ponad 200 000 inwestorów którzy wpłacili łącznie ponad $ 54 000 000.

[Obrazek: stats-forex-paradise-2.jpg]

Jak możemy przeczytać firma wypłaciła już $ 27 000 000 oraz $5,220,000 prowizji dla poleconych od inwestycji.



Program partnerski – prowizje



Program partnerski w FP nieco się różni od tych znanych z programów HYIP czy Revenue share i w mojej opinii jest bardziej przemyślany oraz dopracowany. Przejdźmy zatem do omówienia jak wygląda prowizja w Forex Paradise.

[Obrazek: prowizje-forex-paradise.jpg]

Powyższa grafika przedstawia maksymalny procent prowizji dla danej linii prowizyjnej a przypomnę, że w programie mamy ich 5. Aby móc otrzymywać tak wysokie naliczenia jak zdjęciu należy zdobyć najwyższą range agenta czyli 12. Co należy zrobić aby móc ją uzyskać ?

[Obrazek: rangi-agenta.jpg]

Dostępne procesory płatnicze i minimum do wpłaty / wypłaty


Minimalna kwota inwestycyjna to:
$25 dla Perfect Money, Payeer, AdvCash
lub

0.1 BTC

lub
100 / €100 dla Skrill, Neteller, Payza, OKPAY


, a minimalna wypłata to 0,01$

Dostępne procesory w Forex Paradise :

Perfect Money, 0.01 USD lub 0.01 EUR
Payeer, 0.01 USD lub 0.01 EUR
OKPAY - 0.01 USD lub 0.01 EUR
Bitcoin - 0.0005 BTC
Skrill, - 5 USD lub 5 EUR
Neteller - 5 USD lub 5 EUR
Payza - 2 USD lub 2 EUR
AdvCash - 0.1 USD lub 0.1 EUR

Wszystkie dostępne procesory ( grafika )

[Obrazek: 12714182_1258758067474920_1066846979_n.j...e=56C2F694]

Potwierdzenia wypłat

[Obrazek: a3c6a33d00d1fe33b16318636917492d.jpg]

I nagranie pokazujące na żywo jak szybko idą wypłatki







REJESTRACJA DO PROGRAMU

Czysty - https://forexparadise.biz/home/register
REFLINK - https://forexparadise.biz/home/register/piksomax

Dla osób które zarejestrują się z mojego reff oferuje wiele ciekawych i pomocnych materiałów do programu jak i do zwiększenia zarobków nie tylko w programach w których razem działamy a także strony partnerskie

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś jeszcze zapraszam na moją stronę
http://wdrodzepomilion.pl/forex-paradise/
na której znajdziecie nieco więcej informacji z programu jak i nagrania jak się wypłaca środki, gdzie omawiam plany inwestycyjne i wiele więcej.


RE: Forex Paradise Roi 188 % - 1777% - mikuss - 14-02-2016 13:29

przekopałem się przez ten cały marketingowy bełkot a nie znalazłem tego co mnie interesuje przede wszystkim :
jakie procesory do wpłat i wypłat
jakie minimum wpłaty & wypłaty
dowodu wypłaty również brak

nie interesuje mnie również łażenie po jakichś twoich stronach, opisujesz coś na forum to zamieszczaj główne i potrzebne informację odpuszczając sobie ten marketingowy bełkot jakiego nie skąpisz w pierwszym poście


RE: Forex Paradise Roi 188 % - 1777% - Miko93PL - 14-02-2016 13:34

Jest to opis tego programu nie marketingowy bełkot może innych będzie interesować czym się zajmują i kim są,

Jeśli interesują Cie prowizje z programu to dużymi literkami masz napisane Program partnerski prowizja lub jeśli za pomocą czego możesz wpłacić do programu :
Dostępne procesory płatnicze i minimum do wpłaty / wypłaty
jeśli tego mikuś nie widziałeś przepraszma że zabrałem Ci 4 minuty z życia na czytanie marketingowego bełkotu Smile


Forex Paradise Roi 188 % - 1777% - Hybrid1990 - 04-02-2021 17:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.