Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomysł na zarabianie. Wypali? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomysł na zarabianie. Wypali? (/Temat-Pomysl-na-zarabianie-Wypali-128974)



Pomysł na zarabianie. Wypali? - JJay - 13-02-2016 19:26

Hej. Mam taki pomysł na zarobek. Wrzucam jakiś film na YT (np. teraz dodaję E=MC2), ustawiam go na niepubliczny (osoby które mają link mogą go oglądać), i wrzucam film (1-2min) takie jakby intro do danego filmu (w tym przypadku E=MC2). Do opisu intra wrzucam link do całego filmu (oczywiście link przejdzie przez adfly Jerk2 ). Wtedy żeby można było oglądać film trzeba będzie kliknąć w link, poczekać 5 sekund i kliknąć skip add, ja za to dostaje haj$ a inni mogą oglądać. Będę dodawał też intro i link na bloga, którego właśnie założyłem. Bloga będę reklamował itp. Jak myślicie, będzie się dało wyciągnąć z tego choćby 0.5$ na miesiąc? Big Grin (Tak wiem, nie umiem ładnie, logicznie i spójnie pisać XD)


RE: Pomysł na zarabianie. Wypali? - piotrekprorok - 13-02-2016 19:44

Jedna z najpopularniejszych metod używana od lat Smile



Tak poza tym to ban za multi Smile

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.