Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Macro na VPS? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Macro na VPS? (/Temat-Macro-na-VPS-128950)



Macro na VPS? - kacpergr - 13-02-2016 14:15

Tak jak w tytule tematu - czy macro będzie działać na VPS na Windowsie?
Chodzi mi o makro na bazie kliknięć myszki/klawiatury (JitBit Macro Recorder - polecam). Ktoś kiedyś na tym forum wspomniał, że takie makro nie będzie działać, ponieważ po zamknięciu zdalnego pulpitu, interfejs graficzny zanika przez co makro przestaje działać bo nie ma czego klikać. Czy to prawda?
Jeśli tak, to jaki hosting polecacie?


RE: Macro na VPS? - egnaro - 13-02-2016 20:52

Używałem macro z Addmefast na VPS z windows na minthost, działało bez zarzutów ~10k punktów dziennie wpadało.


RE: Macro na VPS? - DzejkobPL - 13-02-2016 20:55

Będzie działać. Jak odpowiednio skonfigurujesz VPS z Linuxem (np. Debian) też śmignie.


RE: Macro na VPS? - Stalmer - 13-02-2016 21:03

Dokładnie, na linuxie zrobisz to samo a dodatkowo pewnie zapłacisz mniej.


RE: Macro na VPS? - rejwus15 - 13-02-2016 21:08

Nawet nie musisz kupować VPS'a z windowsem. Wystarczy zwykły linux + jakieś środowisko graficzne.


RE: Macro na VPS? - kacpergr - 13-02-2016 22:36

Dziękuje za odpowiedzi.

1. Chodzi mi o makro na bazie kliknięć myszki/klawiatury (JitBit Macro Recorder - polecam). Ktoś kiedyś na tym forum wspomniał, że takie makro nie będzie działać, ponieważ po zamknięciu zdalnego pulpitu, interfejs graficzny zanika przez co makro przestaje działać bo nie ma czego klikać. Czy to prawda?
2. Linux odpada. Problem w tym, że program do którego potrzebuję makra, jest tylko na Windowsa.
3. Jaki hosting polecacie? Potrzebuję przynajmniej 2GB Ram'u i 2 rdzenie min. ~~2GHz


RE: Macro na VPS? - wiesiek - 13-02-2016 22:40

to że jest tylko na Windows nie wyklucza możliwości odpalenia na Linux


RE: Macro na VPS? - PaidMoney - 13-02-2016 22:52

Przepraszam, że w tym temacie, ale nie będe robił drugiego.
Jaki vps wybrać?
Jeżeli chcę pobierać filmy, poddawać obróbce w pprogram watemarka i uploadować filmy na inne serwisy.
Serwer ma pociągnąć camtasie studio lub podobny program.
Chcę tak z 50min filmów dziennie obrabiać, każdy ważący + - 400mb
Jaki serwer vps pod to będzie najlepszy?


RE: Macro na VPS? - kacpergr - 14-02-2016 00:33

(13-02-2016 22:40)wiesiek napisał(a):  to że jest tylko na Windows nie wyklucza możliwości odpalenia na Linux

Czyli moje macro będzie normalnie chodziło? Wink


RE: Macro na VPS? - kacpergr - 14-02-2016 15:38

Macro nie działa po wyłaczeniu RDP.