Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. (/Temat-Aplikacje-FB-z-publish-actions-1szt-128937)



Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - explrlz - 13-02-2016 10:00

1.Nazwa przedmiotu : Aplikacje FB z publish_actions
2.Opis przedmiotu : Aplikacje FB z publish_actions - 1 szt
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 400 / szt
6.Sposób zapłaty za przedmiot : mBank, ipko, BTC, mogę też założyć skrill.

Jeśli jesteś zainteresowany i nie masz pieniędzy to napisz co innego masz do zaoferowania na PW.


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - Pocket - 13-02-2016 10:41

Dawno nie siedziałem w temacie aplikacji dlaczego apki znów poszly w gore?
Nadal tak mocno banuja?


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - explrlz - 13-02-2016 10:47

Ja zajmuję się głównie zdobywaniem apek i za około ta cene kupują ode mnie ludzie Smile w moim przypadku niestety przechodzi 1/20 apek Smile

Edit /

Mogę powiedzieć że moi stali klienci zgłaszają się do mnie co około 2 tygodnie po apke więc może jest to czas po jakim banuja im apki(??)


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - Tanumek22 - 13-02-2016 12:27

400 zł to troche dużo Tongue
juz po 240 chodziły, nic nie opuścisz?


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - explrlz - 13-02-2016 12:44

Chodziły po 250 bo wszystkim akceptowali Smile ja chcę 400 i jeżeli nikt się do jutra nie zgłosi to sam zacznę na niej zarabiać Smile po prostu 1 apka mi zbywa Wink


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - smyku - 13-02-2016 13:08

(13-02-2016 12:44)explrlz napisał(a):  Chodziły po 250 bo wszystkim akceptowali Smile ja chcę 400 i jeżeli nikt się do jutra nie zgłosi to sam zacznę na niej zarabiać Smile po prostu 1 apka mi zbywa Wink

Jak nie umiesz robić aplikacji to ci nie akceptują, więc nie pieprz głupot.


RE: Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - explrlz - 13-02-2016 13:13

I po co ta agresja? Przecież nikogo nie zmuszam żeby kupował ode mnie. To wolny rynek i mogę wystawić ja za 1000 zł jeżeli będę chciał. Kto chce kupić za 250 i znajdzie za tyle to nie bronie mu kupić za tyle Smile

Edit/
@up
Teraz zauważyłem że masz 1 post i to akurat w moim temacie. To mówi wszystko.


Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - explrlz - 15-02-2016 10:56

Apka sprzedana. Do zamknięcia


Aplikacje FB z publish_actions - 1szt. - MaLiN - 15-02-2016 10:58

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.