Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Buxy Namrepusa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Buxy Namrepusa (/Temat-Buxy-Namrepusa-128922)

Strony: 1 2 3


Buxy Namrepusa - Namrepus - 12-02-2016 22:16

Siema wszystkim.
Mam 17 lat i zaczynam przygode z zarabianiem Big Grin
Zaczynam od buxów Huh
Wiem mało kasy, ale od czegos trzeba zacząć Tongue
Macie jakieś porady odnosnie referalów? jak je zdobywac, a moze oplaca sie kupic
Cel to 1500 zł na maszyne do naciągania rakiet tenisowych Big Grin
neobux
probux
trafficmonsoon
clixsense


RE: Buxy Namrepusa - mikuss - 12-02-2016 22:23

traficmonson to już upadający scam, płaci wybiórczo z opóźnieniami 3 tygodni więc szkoda Twojego czasu na klikanie

co do dalszego tematu to bez inwestycji w upgrade i początkowo w kilkuset rr to temat nie ma być co "ruszany" bo bez inwestycji nie zarobisz kokosów

P.S probux odżył ??? bo to od dawien dawna scam

http://zarabiam.com/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894?highlight=probux


RE: Buxy Namrepusa - Namrepus - 12-02-2016 22:31

nie wiem poki co sie na tych zarejestrowałem i szukam jakiejkolwiek wiedzy o inwestycjach itd. poki co moge na to przenaczyc 200zł


RE: Buxy Namrepusa - Oski001 - 12-02-2016 23:31

Możesz wejść w AdsPayPro, gdzie masz 10$ na start, albo Recyclix gdzie jest na start 20$ Smile Obydwa są solidne. Jak chcesz, abym dokładniej wyjaśnił, PW Wink


RE: Buxy Namrepusa - wska232 - 13-02-2016 00:25

no ReCyclix 20 $ na start Big Grin


RE: Buxy Namrepusa - Namrepus - 13-02-2016 11:32

Mam do Was pytanie. w co zainwestowac 200 zł ?

oferuje refa za pomoc itd Smile

Dzień 1
Clixsense; 0,0530$
Mam 2 ankiety ale nie kwalifikuje się do nich chociaż próbowalem z 5 razy xd
http://www.clixsense.com/?8731556 ----- ref jak ktoś by chciał się ze mną pobawic
czysty link: clixsense.com


RE: Buxy Namrepusa - Leos2011 - 13-02-2016 14:05

Co do inwestycji to się nie wypowiem, są tu na forum mądrzejsi ode mnie Smile

Ale życze Ci wytrwałości i cierpliwości, zwłaszcza w Clixsense. To jedyny taki bux co płaci od 9 lat. Ale naprawdę, cierpliwość zalecana.
Powodzenia i wysokich zarobków życzę Smile


RE: Buxy Namrepusa - mikuss - 13-02-2016 14:08

(13-02-2016 11:32)Namrepus napisał(a):  Mam do Was pytanie. w co zainwestowac 200 zł ?

oferuje refa za pomoc itd Smile


jeśli nie pali się Tobie pióro to najlepiej odłożyć nawet na oko by inflacja wartości nie zjadła bo pomiędzy Bogiem a prawdą nie ma nic na chwilę obecną rozsądnego i ciekawego do zainwestowania w tematyce ponzi a jak się pojawi kaska będzie jak znalazł no i może się coś rozmnoży bo coś więcej odłożysz bo zarobisz Tongue


RE: Buxy Namrepusa - Namrepus - 13-02-2016 14:09

na buxaxh to nie wiem czy za dużo zarobiea innego pomysłu nie mam bo porostu mi nie idzie xd

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka


RE: Buxy Namrepusa - mikuss - 13-02-2016 14:17

(13-02-2016 14:09)Namrepus napisał(a):  na buxaxh to nie wiem czy za dużo zarobiea innego pomysłu nie mam bo porostu mi nie idzie xd

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka

poczytaj na forum dzienniki pracy, dział poradniki
może znajdziesz coś co będzie ci leżało