Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyAdCubes - revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: MyAdCubes - revshare (/Temat-MyAdCubes-revshare-128905)

Strony: 1 2 3


MyAdCubes - revshare - todek78 - 12-02-2016 16:53

Program wystartował 9 lutego i dopiero rusza jego promocja

W programie mamy możliwość zarabiania bez polecania poprzez zakup tzw. Cubes,
Na zdjęciu widać wszystkie plany zarobkowe

[Obrazek: 12637092_10153988353282022_513600027_o.jpg]

Aby otrzymać dzienne naliczenia trzeba wyświetlić reklamy,
Oprócz Cubes możemy zdobywać GemsCoiny również wyświetlając reklamy na stronie. Dodatkowo już od pewnego czasu jest na rynku aplikacja która pozwala nam zdobywać GemsCoiny poprzez wysyłanie wiadomości do znajomych, jest podobna do popularnego Whatsappa. W MyAdCubes możemy również reklamować inne biznesy.

Prowizja z poleconych 10% z 1 linii

Administratorem programu jest Todd Hirsch z którym jest możliwy kontakt na facebooku.

Wkrótce postaram się dodać więcej informacji


Czysty link: http://myadcubes.com


RE: MyAdCubes - revshare - MasterJem - 13-02-2016 10:39

1 sprawa program startuje 1 marca od 9 lutego jest w fazie pre-lunch... narazie prawie nikt go nie reklamuje!
2 sprawa w programie najprawdopodobnie bedzie 18% prowizji z poleconych a nie tak jak mówisz 10%

Program zapowiada sie na hit 2016 roku wielu znanych marketerow ma do niego wejsc


Sam oferuje pomoc w ogarnieciu tego sporo ludzi mowi że ten oto program zdominuje 2016 tak samo jak traffic zdominował rok 2015
Warto wejsc za darmo i sie rozejrzeć

Rejestracja : LINK
czysty : LINK
Udzielam wszelkie pomocy bo sam do tego programu ostro wchodze Smile

Kontakt fb https://www.facebook.com/user.524934996100


RE: MyAdCubes - revshare - karpiu_ - 13-02-2016 11:24

Czym ten program ma sie wyroznic od pozostalych? skoro ma byc hitem..


RE: MyAdCubes - revshare - MasterJem - 13-02-2016 11:32

Wielka promocja i poparciem promotorów....
Myslisz że czemu traffik odniósł taki sukces w 2015 roku?
Na starcie mógł już paść gdyby masa ludzi do niego co dzien nie doszła potem maszynka już sama sie zaczeła napędzać
Traffic dostarcza tylko ruch na stronie natomiast ten program poza ruchem ma też sprzedawać rózne rzeczy typu e-booki,programy itp

To że okarze się ten program strzałem w dziesiatke w 2016 to jest moje zdanie ale sporo znaków na niebie i na ziemi
mowi że tak bedzie.

Chciałem zachecic do wejscia za free i rozjerzenia się tam.

Każdy zrobi jak uważa Wink
Jedni zyskaja drudzy straca


RE: MyAdCubes - revshare - todek78 - 13-02-2016 11:44

@MasterJem
Widać ze jesteś świeży, bo wstawiasz swój reflink w wątku innej osoby to po1, a po2 nie podajesz czystego linku - będzie kara jak nie poprawisz tego Wink

Co do sukcesu i hitu 2016 roku, to już wiele takich programów było, co to miały być hitem, więc ja podchodzę do tego z chłodną głową, wrzuciłem bo to świeży temat i można się przyjrzeć, wejść na razie na konto beta, na którym również już można zarabiać oraz reklamować go na początku gdzie jest większa szansa zbudowania zespołu. Nikt nie mówi, że by tu już pakować pieniądze. Jak będzie więcej cennych informacji można wtedy inwestować Smile


RE: MyAdCubes - revshare - MasterJem - 13-02-2016 12:51

#todek78

Juz poprawiam ref Wink

Oczywiscie co do polecania byłbym ostrozny trzeba wyjaśnić swoim podopiecznym żeby jak narazie nic tam nie wrzucali Wink
Choc jak narazie wyglada to na najlepsza opcje na nowy rok Wink
Obserwuje ten program od grudnia wiec troche informacji zdołałem załapać mam kontakt z adminem wiec jestem na bieżąco Wink


RE: MyAdCubes - revshare - Krechaman - 13-02-2016 15:00

(13-02-2016 12:51)MasterJem napisał(a):  narazie wyglada to na najlepsza opcje na nowy rok Wink

Na razie to jest zwykły shit jak każdy startujący program Smile Nie jarajmy się zbytnio, ale jeśli faktycznie Ci "promotorzy" mają tu wlecieć to chętnie wejdę z refa po lekkim rozkręceniu programu.


RE: MyAdCubes - revshare - todek78 - 13-02-2016 15:37

(13-02-2016 15:00)Krechaman napisał(a):  
(13-02-2016 12:51)MasterJem napisał(a):  narazie wyglada to na najlepsza opcje na nowy rok Wink

Na razie to jest zwykły shit jak każdy startujący program Smile Nie jarajmy się zbytnio, ale jeśli faktycznie Ci "promotorzy" mają tu wlecieć to chętnie wejdę z refa po lekkim rozkręceniu programu.

Dokładnie o to chodzi - nie jarać się bo takich programów co to miały być hitem było wiele. Faktem jest, że 'liderzy' wchodzą w to i na razie prowadzą 'cichą promocję', któa już jest coraz bardziej widoczna na FB, więc będzie głośno niedługo o tym. Jednak trzeba podejść do tego z zimną głową, bo wiadomo kto najwięcej na tym zarobi Smile


RE: MyAdCubes - revshare - cortex39 - 13-02-2016 18:38

(12-02-2016 16:53)todek78 napisał(a):  Oprócz Cubes możemy zdobywać GemsCoiny również wyświetlając reklamy na stronie. Dodatkowo już od pewnego czasu jest na rynku aplikacja która pozwala nam zdobywać GemsCoiny poprzez wysyłanie wiadomości do znajomych, jest podobna do popularnego Whatsappa.

Mógłbyś trochę rozwinąć co i jak?


RE: MyAdCubes - revshare - todek78 - 13-02-2016 19:11

(13-02-2016 18:38)cortex39 napisał(a):  
(12-02-2016 16:53)todek78 napisał(a):  Oprócz Cubes możemy zdobywać GemsCoiny również wyświetlając reklamy na stronie. Dodatkowo już od pewnego czasu jest na rynku aplikacja która pozwala nam zdobywać GemsCoiny poprzez wysyłanie wiadomości do znajomych, jest podobna do popularnego Whatsappa.

Mógłbyś trochę rozwinąć co i jak?

Klikasz reklamy za 0,01$ i 0,05$ i można codziennie zebrać dodatkowo 0,1$ - przynajmniej u mnie dziś tylko tyle się dało, mimo że klikałem w kolejne reklamy. Także dostajemy za to kredyty do wykorzystania na wyświetlanie naszych reklam Być może od 1 marca będzie inaczej.
Na zdjęciu zaznaczyłem gdzie można to znaleźć




[Obrazek: Fire_Shot_Capture_85_My_Ad_Cubes_I_Dashboard.jpg]

Co do aplikacji, to można ją pobrać tu: http://getgems.org/#/r:227115630782906714

Nie wiem jak działa, bo nie instalowałem jej jeszcze