Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po restocku (/Temat-Wrazenia-po-restocku-1289)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Wrażenia po restocku - Leopard - 31-01-2010 09:56

Nie myślałem, że restock będzie tak błyskawiczny Smile. Dziękuję bardzo osobie, która krzyknęła RESTOCK Smile. Oglądałem filmiki na YT i wtedy szybko wracam do Firefox'a (oglądałem w Safari), naciskam F5, patrze a tu okno logowania! Zacząłem się trząść, szybko electronic, zjeżdżam na dół i niestety nie ma kamery Sad. To szybko na góre i biore redeem na Shuffle zielonego, wpisuje dane i co widze? TAK!!!
212PTZ
-
200PTZ
itd.
Bo prostu niemogłem z radości Smile. Potem wracam i już po minucie od początku pozostały tapety i iMac. Nawet wszystkie gry były wyprzedane 0.0. Teraz siostra zbiera na Wii Big Grin.


RE: Wrażenia po restocku - Nayare - 31-01-2010 10:39

Ja pragne podziekowac osobie, ktora poinformowala, że zostały jeszcze 25$ na paypal i dzieki niej zgarnalem jeSmile
Choc jak juz wbilem na restock to wszystko bylo zielone, znalazlem psp racket & clank bundle (czy jakso takBig Grin), i wpisywalem dane, jednak jak juz to zrobilem to pokazal sie ten czerowny napis, achSad Ale i tak sie ciesze, że wygralem te 72 zł! Big Grin


RE: Wrażenia po restocku - QoorChuck - 31-01-2010 11:25

Ehhh tak blisko byłem.....

Zamiast odświerzyć ptzplace cofnąłem się do lockerz i z jej poziomu odpaliłem ptzlace..... jeszcze popatrzyłem na forum i widze, ze jest temat ,,restock jest" i na czacie myślałem, ze sobie jaja robią.

Odswierzam ptzplace, dobra mam logowanie (wpisuje wszystko w 3sek), wbijam w electronics a tu niczego nie ma, w cool brands zostały tylko podkoszulki z odysem za 200ptz a w paypal było 25$ ale nie miałem tylu punktów, poza tym 25$ sie nie oplaca....

No nic restock slabiutki, nagró malo (gatunkowo, nie wiem ile sztuk).

Jedyny pozytyw to taki, ze w lutym rowniez ma byc restock wiec punkty sie przydadza jak najbardziej..


RE: Wrażenia po restocku - Gumowy - 31-01-2010 11:49

Ja sobie wracam z kibla (czyściłem jelito grube Big Grin ) a tu słysze jak sie na Ts'ie drą "RESTOCK KU**A, RESTOCK!!!" Wbijam na ptzplace, loguje, uświadamiam sobie że to Opera szybko przechodze do Mozilli i loguje sie (miałem już wszystko otwarte) wchodze w electronic i szukam gry biore Mass Efect 2, wpsiuje dane i... H*J KUR*A nie ma już Sad Biore natsęną gre : nie ma następną nie ma, następną nie ma Sad Wszystko sie rozeszło zanim zdążyłem sie zalogowac. Wziąłem tapetke za 15PTZ i poszedłem spac. Jeśli poszedłbym się wysrac jakieś 10 minut poźniej miał bym pewnie gierke, ale mówi się trudno Big Grin


RE: Wrażenia po restocku - Adik1818 - 31-01-2010 14:20

A ja tylko poszedłem na kolacje i po powrocie było już po


RE: Wrażenia po restocku - mariusz230594 - 31-01-2010 17:18

ja wszedłem o 22.08 i zamówiłem tapete za ileś tam PTZ , jestem ciekawy czy dojdzie , bo nawet koszulki nie mam


RE: Wrażenia po restocku - stiopa - 31-01-2010 19:48

logowanie na nowej wersji blyskawiczne troche przyspalem bo zaczalem ogladac mecz .Po minucie od rozpoczecia nie bylo juz zadnej elektroniki jak wszedlem,mialem nie brac nic i czekac na sklep ale wzialem bon pp 25$ na otarcie lez .Lockerz zawiod malo nagrod plus restocku to duza ilosc bonow


RE: Wrażenia po restocku - Przemcioslaw - 31-01-2010 19:56

Ja postanowiłem sobie umilić czas filmem. Otworzyłem piwko, zapuściłem film i po pół godziny zobaczyłem na forum to co najgorsze. Restock juz był!


RE: Wrażenia po restocku - Mathis K - 31-01-2010 20:30

moim zdaniem lockerz troche nas porobil bo ok po 20 sec juz nic nie byloSad oprocz strasznie drogich bonow pp 25$, no co trzeba zyc dalej zobaczymy co przyniesie nastepny restockSmile


RE: Wrażenia po restocku - Leopard - 31-01-2010 22:16

Napiszę jeszcze jednogo posta Smile. Niewiem czy wydzieliście, ale po restocku pojawiło się na facebook'u strasznie dużo wyzwisk w stonę Lockerz. Tak więc nie tylko wam ten restock nie przypasował. Mieli chyba naprawdę mało elektroniki. Niewiem jak ja to zrobiłem, że zamówiłem Shuffle Smile.