Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wrażenia po restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wrażenia po restocku (/Temat-Wrazenia-po-restocku-1289)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Wrażenia po restocku - Jeppers - 30-01-2010 22:39

Jakie macie odczucia dotyczące tego restocku ?

Osobiście powiem, że zawiodłem się trochę , nagród było poprostu mało ,obiecywali inaczej ,ale jak wiemy lockerz dużo potrafi obiecać XD
Nie zamówiłem nic , bo szkoda mi ptz dla głupiej tapety Tongue

Czekam na Wasze opinie

Pozdrawiam.


RE: Wrażenia po restocku - lansio94 - 30-01-2010 22:41

To był mój pierwszy restock i szczerze mówiąc wkur...em się. Byłem niezdecydowany myślałem że nagrody będą trochę dłużej a tu zonk. Przy zamawianiu gry spóźniłem się o kilka sekund. Dostałem tapetę na pulpit :|


RE: Wrażenia po restocku - Alcor - 30-01-2010 22:41

Czekałem tyle dni i nocy, zszedłem na chwile z kompa żeby coś zjeść i akurat wtedy był restock. Ale dzięki Boltowi, który puścił mi sygnała na kome zgarnąłem paypal 25$. Osobiście też uważam że nagród było bardzo mało, zawiodłem się na tym restocku.


RE: Wrażenia po restocku - Bolt - 30-01-2010 22:41

Ja też serducho zaczęło walić wszystko fresh out mówię może uruchomili stronę i nie dali nagród a tu klapa... No cóż będę miał za co zapłacić następną nagrodę (25$) Big Grin Chodzi mi o vat oczywiście...


RE: Wrażenia po restocku - Marello - 30-01-2010 22:45

Wrażenia super !! Serce waliło ostro Big Grin Na Tsie mówią RESTOCK a ja z bananem "taaa na pewnoTongue" wchodzimy patrzymy a tu OOOO K*rwa RESTOCK Big Grin Było najs nagrode mam Tongue


RE: Wrażenia po restocku - Szymik - 30-01-2010 22:47

K*RWA moje dawne ulubione słowo Heart


RE: Wrażenia po restocku - rubik - 30-01-2010 22:50

ja ( Was ) pier**lę xD

nie no Was usuńcie to nie gej party, ani ja nie jestem gejem xD

zajebiśc*e, wczoraj do 2.30, a dzisiaj jeszcze sobie posiedzę, popatrzę na to ptz place Wink


RE: Wrażenia po restocku - d4ri0s3k - 30-01-2010 22:50

Za szybko... PS3 to moze z 10sekund byl zielony potem juz lipa. Mam tylko 25$, ale nie jestem zdenerwowany Tongue


RE: Wrażenia po restocku - Duderix35 - 30-01-2010 22:53

Ja zgarnąłem termos Big Grin Wypełniałem już formularz na PSP bo mi Autofill nie zadziałał a tu sory fresh out :/
No ale co termos zawsze sie przyda Tongue


RE: Wrażenia po restocku - con1u - 30-01-2010 22:53

serce waliloBig Grin ale najgorsza rzecza jaka zobaczylem to napis czerwony ze spoznilem;/