Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS - Parę pytań :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: LeadMore (/Forum-LeadMore-396)
+---- Wątek: SMS - Parę pytań :) (/Temat-SMS-Pare-pytan-128851)



SMS - Parę pytań :) - malpa2 - 11-02-2016 13:39

Cześć, wracam do smsów po przerwie i mam parę pytań:

1. Który serwis jest największy i najlepszy? eForsa, Leadmore czy jeszcze jakiś?

2. Na którym serwisie może zarabiać na real contencie? W sensie że jest np program, gdzie mozemy ustawić że jesli ktoś wyśle smsa to przenienie go na stronę, gdzie dostanie to czego chce? Albo gdzie coś w stylu PPA, ktoś wysyła Sms i ma możliwość pobrania pliku Smile?

3. Na którym serwisie są odnowienia za sms premium i sms suby, jednym słowem gdzie jest szansa zarobić najwięcej, bo pewnie są takie serwisy słabe co nie płacą za odnowienia tylko dają nam kase za 1 leada, a następne już tylko do własnej kieszeni.

Z góry dzięki za info impreza


RE: SMS - Parę pytań :) - Czaq - 11-02-2016 15:25

1. Moim zdaniem leadmore. Konwersja dobra i stawka wysoka.
2. Na LM w filmie i pobieraniu możesz działać na real contencie. Na reszcie chyba nie.
3. Odnowienia są na eforsie i mylead ale to groszowe sprawy lub czasami kosztem zarobkow bo utna Ci leady.


RE: SMS - Parę pytań :) - Karewer - 15-02-2016 10:57

Ad. 1. Wysoka stawka dla wszystkich i zaliczanie leadów z pustaków, jest dopiero powodem do cięć. Poza tym, spotkałem się z wypowiedzią kilku osób, że LM tnie wejścia, więc może, to jest powodem tej niby wyższej konwersji, aczkolwiek ja takowej nie zauważyłem, porównując z konkurencją.

Ad. 2. Przecież w każdym innym serwisie nikt Ci nie broni dodać link do filmu. Prawdopodobnie KAŻDY serwis oferuje taką możliwość.

Ad. 3. Stawka 7.5 zł za lead z odnowień na eforsie, to dla Ciebie groszowe sprawy, skoro LM stawka początkowa wynosi 6 zł? Chyba, że masz na myśli liczbę odnowień, ale i tak nie rozumiem tego punktu Twojej wypowiedzi, bo im więcej pracujesz i większego masz farta - masz więcej hajsu z odnowień.


RE: SMS - Parę pytań :) - Kryminalista - 15-02-2016 11:38

1.Leadmore
2.Leadmore,Hotcash(PREMIUM SMS) z tego co pamiętam.
3.Eforsa, mylead.