Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Blondyny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Blondyny (/Temat-Dziennik-Pracy-Blondyny-128813)

Strony: 1 2 3


Dziennik Pracy Blondyny - nicole93 - 10-02-2016 21:37

Siemka jest to mój pierwszy dziennik
Jerk

Zarobkami w necie zajmuje się jakos od roku Rolleyes

Przygode zaczęłam z pewnym programem SUUUUUB SMS
Szło nienajgorzej, na waciki mialam ;D aż wkoncu nisze się wypaliły i moj synek nie dawal mi pracowac, wiec zrezygnowalam Tongue

Dorabiam sobie troszke na facebooku, ale tu bez szczegółów ;D

W dzienniku chcialabym sie podzielić z wami moimi poczynaniami w programie MAP-MyAdvertisingPays

Ale od początku......
w kwietniu 2014 roku przyszli do nas znajomi I GADKA SZMATKA az wkoncu zaczeli nas zachęcać do wejscia w pewien biznes.... se myslimi JAKI BIZNES???? facepalm

No i prosimy o szczegoly.
"Super Program inwestujecie kase w paczki ktore wypracowuja pewien zysk i je reinwestujecie i po paru miesiacach mozna zarobic sporo kasy..DOLARÓW"
No no..mówcie dalej...

"Jedna Paczka kosztuje 49.99$ i wypracowuje nam 60$ wiec zysk 10$. Im wiecej paczek tym lepiej, mielismy 4 tysiace postanowilismy kupic 20paczuszek"

Se mysle no osły, przeciez juz tej kasy nie zobacza, skonczylismy temat bo w sumie ich wysmialismy i zaczelismy im mowic ze sa glupkami ze program zaraz padnie i tyle beda mieli z tej niby wielkiej kasy. DO TEMATU NIGDY NIE POWRÓCILISMY


Aż tu nagle zaczeli wyplacac....CO JEST GRANE? TO DZIALA!? WCHODZIMY W TO!

Przedwczoraj pisalam z Karolina i mowi mi ze maja juz 164CP i wyplacaja sobie miesiecznie po ok 3,5-4 tysiaczki.
WOW !!!Rolleyes
JA TEZ CHCE ! No to rejestracja !

Niestety nie mialam tak sporej gotówki luzem wiec postanowiłam kupic chociażby 3 paczuszki zeby sobie pracowaly, konto zalozylam wczoraj kupilam 3 paczki za 691zl bo VW gateway naliczyl prowizje Undecided

No i tak wczoraj wyklikałam sobie 10reklam i zaczelo sie moje wielkie naliczanie ;D

Do teraz paczuszki wypracowaly mi 1,10$ (mało, ale mysle ze za kilka miesiecy jak bede reinwestwoac bedzie lepiej ! i zaczne wyplacac swoje dolarki)

TAK WIEC PROGRAM JEST SPRAWDZONY I DZIALA OD 2013r.

Moze wiecej o MAP - MyAdvertisingPays który cieszy sie coraz wieksza popularnoscia Wink

MÓJ BLOG o stronce -------> http://my-advertising-pays.blog.pl/

Nowy program MyAdvertisingPays - założycielem jest Meet Mike Weteran Sił Powietrznych USA, którzy spędził lata szukając prawdziwego modelu na BS Internet dochodów, które mogą stworzyć bezpieczne, niezawodne i solidne dochody. System reklamy online stworzony przez Mike i jego zespół doświadczonych marketerów, matematyków i inżynierów. Pasja Mike’a jest pomóc ludziom odnaleźć i uwolnić ich prawdziwy potencjał dochodowy, podłączając je do odpowiednich systemów do robienia pieniędzy. Na stronie możecie poczytać o całym zespole.

Możemy posiadać jedno konto.

Zakupujemy paczkę za 49,99$ wypracowuje 60$.

Naliczenia co 20 minut.

W celu otrzymania naliczeń klikamy 10 reklam dziennie, możemy zakupić, tzw. „wakacje” od klikania, koszt 5$ na dzień.

Otrzymujemy 30 dni bez ograniczeń Free Trial.


LINK DO REJESTRACJI w MAP : http://www.myadvertisingpays.com/ref.asp?spon=14279462

CZYSTY LINK : http://www.myadvertisingpays.com


RE: Dziennik Pracy Blondyny - twnt22 - 10-02-2016 21:38

No zobaczymy co się wydarzy.
Czerwony kolor jest zastrzeżony dla administracji


RE: Dziennik Pracy Blondyny - nicole93 - 10-02-2016 21:43

(10-02-2016 21:38)twnt22 napisał(a):  No zobaczymy co się wydarzy.
Czerwony kolor jest zastrzeżony dla administracji

Dziękuje za uwage


RE: Dziennik Pracy Blondyny - Miedziany - 10-02-2016 22:11

Powodzenia ;d Ja w Hyipach zawsze traciłem także już nigdy w żaden nie wejdę ;d Ale Tobie życzę wysokich zarobków i wielu paczek!


RE: Dziennik Pracy Blondyny - nicole93 - 10-02-2016 22:16

(10-02-2016 22:11)Miedziany napisał(a):  Powodzenia ;d Ja w Hyipach zawsze traciłem także już nigdy w żaden nie wejdę ;d Ale Tobie życzę wysokich zarobków i wielu paczek!

Dziekuje, ja tez na jedym stracilam bo padl po pol roku ale ten mam sprawdzony wiec postanowilam sprobowac
na facebooku jest grupa MAP-POLSKA
dowody wyplat i multum ludzi pełnych optymizmu


RE: Dziennik Pracy Blondyny - Czaq - 10-02-2016 22:19

Musisz brać pod uwagę, że mimo działania trzy letniego zawsze może serwis upaść. Mój brat wsadził ponad 10.000zl w banersbroker. Kiedy zaczął wypłacać po kilku miesiącach, bb wstrzymało wypłaty a prezesik wyjechał na wyspy..
I mimo długiego działania bb tak się dzieje, więc proponuję nie wlacac Bog wie ile bo zawsze może zdarzyć się najgorsze. Tym bardziej, że jest to zarobek z ruchu reklam.


RE: Dziennik Pracy Blondyny - nicole93 - 10-02-2016 22:23

(10-02-2016 22:19)Czaq napisał(a):  Musisz brać pod uwagę, że mimo działania trzy letniego zawsze może serwis upaść. Mój brat wsadził ponad 10.000zl w banersbroker. Kiedy zaczął wypłacać po kilku miesiącach, bb wstrzymało wypłaty a prezesik wyjechał na wyspy..
I mimo długiego działania bb tak się dzieje, więc proponuję nie wlacac Bog wie ile bo zawsze może zdarzyć się najgorsze. Tym bardziej, że jest to zarobek z ruchu reklam.

Tez tak moze byc, zdaje sobie z tego sprawe dlatego też mam nadzieje ze te 691 zl tak mi fajnie beda pracowac ze nie wplace juz nic Wink


RE: Dziennik Pracy Blondyny - nicole93 - 11-02-2016 09:45

JEST MOC xD byle do przodu
[Obrazek: map.jpg]


RE: Dziennik Pracy Blondyny - Pysik-89 - 11-02-2016 09:46

Mnie tam zastanawia jak sobie dorabiasz na tym Facebooku Huh


RE: Dziennik Pracy Blondyny - badylek - 11-02-2016 10:23

(11-02-2016 09:46)Pysik-89 napisał(a):  Mnie tam zastanawia jak sobie dorabiasz na tym Facebooku Huh

Nie zastanawiaj się, tylko sam działaj Smile

Powodzenia Blondyna Smile oby jak najwięcej się udało wypłacić