Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ (/Temat-NeoBot-W-pelni-automatyczny-bot-do-NeoBux-128810)

Strony: 1 2 3 4


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - fabian51 - 27-02-2016 19:23

stary o czym ty gadasz to sa tylko skracasze 2 shorte i adf.ly czekasz 5 sekund klikasz skip ad i juz


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Soylent - 28-02-2016 05:05

(27-02-2016 18:53)MisieQ88 napisał(a):  Wszystko fajnie tylko dlaczego trzeba jakąś subskrypcje poprzez wpisanie numeru telefonu, a i tak istnieje duża szansa na to że jak już wpiszemy to nie będzie tam żądanego pliku. Ja wiem, że na tym zarabiacie, ale nie można było po prostu wrzucić bota na normalny serwer... A nie ze codzinnie przyjdzie ileś smsów każdy kosztuje mnie conajmniej 5zł, no zdzierstwo, tylko po to żeby zarobić klka centów...
Chyba wolę klikać ręcznie Smile

Chyba nie wie Pan jak działa sh.st/adf.ly. Bot jest za darmo, więc to chyba nie problem poczekać parę sekund.


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Sahya - 28-02-2016 08:13

(27-02-2016 18:53)MisieQ88 napisał(a):  Wszystko fajnie tylko dlaczego trzeba jakąś subskrypcje poprzez wpisanie numeru telefonu, a i tak istnieje duża szansa na to że jak już wpiszemy to nie będzie tam żądanego pliku. Ja wiem, że na tym zarabiacie, ale nie można było po prostu wrzucić bota na normalny serwer... A nie ze codzinnie przyjdzie ileś smsów każdy kosztuje mnie conajmniej 5zł, no zdzierstwo, tylko po to żeby zarobić klka centów...
Chyba wolę klikać ręcznie Smile
A ja myślałem, że już cały internet wie o skracaczach...


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - CraftRidersPL - 04-03-2016 19:13

ja sie dowiedziałem nie dawno, rok/dwa temu co do bota - jak do tej pory najbardziej sprawny bot ze wszystkich które testowałem, mam 36 centów XD


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Kamilov - 28-03-2016 23:22

Bot używany przeze mnie do czasu pierwszej wypłaty (2$), wszystko w jak najlepszym porządku, konto wciąż działa aczkolwiek bota już nieużywam ze względu na podjętą przez mnie inwestycję (mimo wszystko czuję ryzyko używania bota).

W każdym razie jeżeli ktoś chce sobie wyklikać cenciki to polecam.


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - kispen - 29-03-2016 07:39

Witam mam problem ponieważ bot mi coś nie działa. Gdy naciskam start, pokazuje się wainting opening i nic się nie dzieje, proszę o pomoc


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Kamilov - 04-04-2016 10:28

(29-03-2016 07:39)kispen napisał(a):  Witam mam problem ponieważ bot mi coś nie działa. Gdy naciskam start, pokazuje się wainting opening i nic się nie dzieje, proszę o pomoc


Masz zainstalowanego Firefoxa, tak ?


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - feniks9696 - 05-04-2016 18:55

(29-03-2016 07:39)kispen napisał(a):  Witam mam problem ponieważ bot mi coś nie działa. Gdy naciskam start, pokazuje się wainting opening i nic się nie dzieje, proszę o pomoc
mam ten sam problem, jak to rozwiązać?


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - CraftRidersPL - 15-05-2016 12:09

Hello,

You have to start and keep using always a computer and a mouse (or trackpad) for clicking and viewing advertisements.
If you comply, it will be possible for you to cashout after 30 days.

Best regards,
Dave E.
NeoBux Support

Odpowiedź od supportu po zapytaniu się czemu nie moge wypłacić pieniędzy, coś wykrywają Tongue


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - dazy19 - 23-05-2016 16:52

(15-05-2016 12:09)CraftRidersPL napisał(a):  Hello,

You have to start and keep using always a computer and a mouse (or trackpad) for clicking and viewing advertisements.
If you comply, it will be possible for you to cashout after 30 days.

Best regards,
Dave E.
NeoBux Support

Odpowiedź od supportu po zapytaniu się czemu nie moge wypłacić pieniędzy, coś wykrywają Tongue

dostałeś wypłatę ? zastanawiam się nad zaczęciem misji wraz z tym programem , lecz nie wiem czy warto Tongue