Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ (/Temat-NeoBot-W-pelni-automatyczny-bot-do-NeoBux-128810)

Strony: 1 2 3 4


NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! [ - Soylent - 10-02-2016 21:03

[Obrazek: 310613Neobot.jpg]

NeoBux to strona PTC (Paid To Click). Oglądamy reklamy i dostajemy za to wynagrodzenie (jakby ktoś jeszcze nie wiedział Big Grin) Polecam nazbierać 0.6$ i kupować za tę kwotę referale.

Rejestracja na NeoBux [Non-ref]

Po włączeniu bota i skonfigurowaniu go czyli zalogowaniu się na stronę przechodzi on w pełni automatyczny tryb.


Ten Bot:
  • Jest w pełni automatyczny: musisz skonfigurować go przy pierwszym uruchomieniu
  • Nie blokuje myszki ani twojego komputera: możesz robić co chcesz kiedy bot działa
  • Jest darmowy
  • Jest szybki
  • Niewykrywalny i bezpieczny
  • Posiada humanizer: losowe opóżnienie między wykonywanymi akcjami
  • Ogląda również AdPrize oprócz reklam
  • Działa z Firefoxem, Chrome zostanie dodany wkrótce.

Screeny:

Skan: https://www.virustotal.com/en/file/fd56f9eac635367ea8c8804cbe520fc22b2c4688b9a1bab0b4f557bc8425e180/analysis/1456363079/
Bot jest bezpieczny. Cały kod można zobaczyć na githubie (kliknij download)

Download



RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - CraftRidersPL - 10-02-2016 22:12

bot wyłącza mi sie po 1 reklamie, nie wiem co sie dzieje


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - Soylent - 10-02-2016 22:19

(10-02-2016 22:12)CraftRidersPL napisał(a):  bot wyłącza mi sie po 1 reklamie, nie wiem co sie dzieje

Zgłoszę to do autora. Sprawdż githuba za jakiś czas gdy wyjdzie nowa wersja.


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - fabian51 - 17-02-2016 15:05

potwierdzam dziala w 100%


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - Soylent - 17-02-2016 18:47

Jeszcze w tym tygodniu powinna pojawić się nowa wersja bota z całkowicie na nowo napisanym kodem:
[Obrazek: 145396Capture.png]


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - CraftRidersPL - 17-02-2016 20:52

pięknie działa, dziekuje Big Grin


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - Dk2RR - 17-02-2016 20:55

Google Chrome będzie działać na operze?
I ile dziennie można tak mniej więcej wyciągnąć?
Szkoda ogólnie że to na przeglądarkach zrobione, a nie na requestach :/


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - CraftRidersPL - 17-02-2016 21:26

bidno troche - niecałe 3 centy z bota w dzień :/
ale za free, i może po prostu teraz mało reklam Big Grin
i po 15 dniach można konto do GOLD ulepszyć, jeszcze nie wiem o co chodzi ale nagrody są wyższe Big Grin


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - Soylent - 21-02-2016 21:40

Nowa wersja bota (2.0) została wydana!
Tym razem mamy ładne okienko zamiast konsoli cmd.
Póki co AdPrize oraz obsługa google chrome nie działają. Jeżeli zależy wam na tych opcjach polecam zaglądać na githuba codziennie bo zostaną one włączone (dodane) wkrótce.


RE: NeoBot - W pełni automatyczny bot do NeoBux! - pixel21 - 21-02-2016 23:29

I tak go wam wykryją tylko dopiero przy zlecaniu wypłaty dostaniecie bana bo wtedy jest to sprawdzane (wcześniej na nich zarabiacie klikając tymi botami a potem ban i są 2-3 $ do przodu) . Pozdrawiam Wink