Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet mobilny PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Internet mobilny PLAY (/Temat-Internet-mobilny-PLAY-128788)



Internet mobilny PLAY - DonWestbam - 10-02-2016 16:06

Taki tam offtop, od 2 dni zauważyłem że pobieranie plików mi strasznie zmula i myślałem że to może jakieś problemy sieci więc byłem cierpliwy, dziś cierpliwość się skoczyła i się nieco poirytowałem i dzwonie sobie do Play. Ogólnie wziąłem najdroższą możliwą ofertę nieograniczonego transferu neta, ale gość przez tel mi mówi że Play ma prawo nałożyć na mnie "karę" jeśli przekroczę 100gb w danym okresie rozliczeniowym i spowolnić go do 2mbs..
Chora sprawa bez kitu, płacisz za no limit a i tak mogą Ci spowalniać

Temat założyłem żeby zrobić anty reklame Playowi i nie polecam skurwe****w Big Grin

Pozdrawiam Big Grin


RE: Internet mobilny PLAY - Mrostry0407 - 10-02-2016 16:09

Nawet nie biorąc oferty potrafiłem na ulotce to przeczytać :|

EDIT: Następnym razem jeśli będzie np nielimitowany* to na samym dole będzie wyjaśnienie Tongue


RE: Internet mobilny PLAY - surfbar - 10-02-2016 16:10

Play tu nie jest winne
W umowie jasno pisze ze jak przekroczysz 100 giga to moga nalozyc ograniczenia
Ten internet jest do zwyklego uzytkowania a nie do sciagania ogromnych plikow.


RE: Internet mobilny PLAY - DonWestbam - 11-02-2016 03:15

Wciśnięty mi został przez neta i kobita zapewniała że mogę sobie internetu wykorzystać ile mi się podoba. Mój błąd bo uwierzyłem zamiast się zapoznać z ofertą i ogólnie raczej nie zdarza mi się czytać regulaminów. Swoją drogą 100gb w 17 dni bez jakiegoś pobierania filmów czy gier to też niezły wyczyn Big Grin


RE: Internet mobilny PLAY - piotrekprorok - 11-02-2016 05:34

Również nie polecam play. Rok-dwa lata temu ten inernet był w miarę normalny, nie narzekałem na prędkość. W ostatnich miesiącach coraz gorzej... Ciągłe rozłączenia, prędkość która nie przekracza 1mb. Dzwonienie do nich nic nie daje :/ jak skończy się umowa trzeba szukać czego innego..


RE: Internet mobilny PLAY - DonWestbam - 12-02-2016 11:12

Możesz coś polecić? Za jakoś 3-4 miesiące kończy mi się umowa i chcę wziąć nielimitowany mobilny z lapkiem


RE: Internet mobilny PLAY - Tanumek22 - 12-02-2016 17:17

w ogole w play pakiety internetu są strasznie drogie ;P


RE: Internet mobilny PLAY - Stalmer - 12-02-2016 17:23

A gdzie są twoim zdaniem najbardziej opłacalne pakiety ?


RE: Internet mobilny PLAY - KacperIvD - 12-02-2016 17:25

Vikings Mobile na kartę. Za 30zl dostajemy 19gb bez umowy + jeszcze nielimitowane połączenia. Pakiety można łączyć tzn. transfer i podobno każdy pakiet przedłuża o miesiąc Smile