Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: [Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? (/Temat-Pytanie-Jak-dodac-znajomego-do-wszystkich-swoich-grup-na-fb-128770)



[Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - zawisza - 10-02-2016 08:54

Jest na to jakis skrypt czy trzeba robić to ręcznie ?


RE: [Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - Robaczek12 - 10-02-2016 11:52

Szefie z jednego konta max. mozna dodac do jednej grupy 700-800 znajomych i wtedy wyskakuje blokada na 2 tygodnie. Nie mozesz dodac do wszystkich grup.Jest na to skrypt Szefie Smile


RE: [Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - zawisza - 10-02-2016 13:18

(10-02-2016 11:52)Robaczek12 napisał(a):  Szefie z jednego konta max. mozna dodac do jednej grupy 700-800 znajomych i wtedy wyskakuje blokada na 2 tygodnie. Nie mozesz dodac do wszystkich grup.Jest na to skrypt Szefie Smile
Dobrze myślę ze skrypt płatny ? jak nie mogłem go sam znaleść ?


RE: [Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - Robaczek12 - 10-02-2016 13:20

zawisza ile masz kont FB i ile znajomych na kontach ???


RE: [Pytanie]Jak dodac znajomego do wszystkich swoich grup na fb ? - PaidMoney - 10-02-2016 13:20

Nie chyba jarunio dodał na forum wszystkie skrypty do facebooka.
Skrypt trzeba wklejić do konsoli.
Zaraz jak znajdę to edytuje i wkleje temat.

Edit:
Eh. Nie ma tego skryptu tylko dodanie wszystkich znajomych do grupy.
Ale niedawno znalazłem skypt, który dodaje do grup zaraz wkleje link.

No i ponowny edit:
Link: http://bestblackhatforum.com/Thread-TUTORIAL-Facebook-Groups-2016?highlight=Facebook+2016