Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki (/Temat-Jak-stworzyc-naprawde-wartosciowy-realny-profil-na-Facebooku-w-godzine-by-Vasaki-128769)

Strony: 1 2 3


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Kerak22 - 20-03-2016 22:27

Uzbierać 10 tys znajomych i jechać z koksem Big Grin


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - lons - 21-03-2016 22:33

(20-03-2016 22:27)Kerak22 napisał(a):  Uzbierać 10 tys znajomych i jechać z koksem Big Grin

Czyżbym o czymś nie wiedział i Facebook zwiększył limit znajomych?
Bo mi się wydaje, że nadal 5000 jest limit Tongue


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Vasaki - 21-03-2016 22:54

Poza tym blokady na dodawanie do grupy Smile

Wiele kont, kilka maszyn Big Grin
No i do roboty Smile


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - lukasz206pl - 25-03-2016 08:15

Super sposób Smile Niewiedziałem o tym, dzięki tobie bede mial full realne profile Big Grin thx stary leci rep


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - ToxicIce - 01-04-2016 06:11

Ciekawe w swojej prostocie, zasłużyłeś na rep.


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Olszi - 09-04-2016 10:26

Pytanie ode mnie:
Przy jakiej ilości znajomych można już bez obaw wysyłać zaproszenia do znajomych i ile dziennie?


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Jojo693 - 09-04-2016 11:20

Jak najszybciej nabijać like do postów i fotek na FB? Addmefast daje rade?


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - Monte13 - 09-04-2016 11:27

Addmefast najlepiej, ale po co Ci tak duzo lajkow? Profilowe mozesz zrobic na prywatne


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - war43 - 20-04-2016 10:13

(10-02-2016 17:00)T@JEMNICZY napisał(a):  Mam pytanko Smile
Gdy próbuję wstawić nowego posta bądź zdjęcia to mam tylko taką możliwość:

[Obrazek: aJT0TrR.png]

W jaki sposób ustawić aby post był publiczny?

Zmień datę urodzenia.
Tylko pełnoletnie osoby mogą publikować posty publicznie Wink


RE: Jak stworzyć naprawdę wartościowy/realny profil na Facebooku w godzinę by Vasaki - DGHubert - 20-04-2016 10:32

Każdy może publicznie udostępniać posty, nie zależnie od wieku Wink