Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
20 latek - Konto bankowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: 20 latek - Konto bankowe (/Temat-20-latek-Konto-bankowe-128743)



20 latek - Konto bankowe - HarryHubert - 09-02-2016 17:18

Witam, chciałbym poradzić się Was, jakie konto bankowe byłoby dla mnie najlepsze, jestem zielony w tych sprawach. Jestem absolwentem technikum, ale nie uczę się dalej, pracuję lecz " na czarno" więc dotychczas konto nie było mi potrzebne, bo wszystkie pieniądze dostawałem do ręki, ale postanowiłem takowe założyć Smile Co polecacie? Rozmawiałem ze znajomymi, i jedni polecali mi np. T-Mobile usługi bankowe, inni zaś PKO Konto dla młodych, sam nie wiem które wybrać (a może polecacie jeszcze coś innego/ lepszego?). Chciałbym, żeby konto najlepiej było w pełni (lub w dużej części) darmowe, jeśli w ogóle takie istnieją, ponieważ nie będę przetrzymywał na nim niewiadomo jakich kwot, raczej chciałbym stworzyć je do trzymania pieniędzy które (mam nadzieję Big Grin ) uda mi się zarobić przez Internet Smile Z góry dziękuję za odpowiedź Smile


RE: 20 latek - Konto bankowe - flown - 09-02-2016 19:09

eKonto dla młodych w mBanku jest jednym z lepszych na początek. Prowadzenie jest darmowe, a za karte płacisz bodajże 2 czy 4zł miesięcznie, jeśli nie zrobisz płatności kartą na 200zł w miesiącu. Poza tym jest dużo promocji i rabatów u partnerów mBanku. Mam je już prawie 2 lata i polecam.


RE: 20 latek - Konto bankowe - Mikey - 09-02-2016 19:10

Pisz do @[nitram]


RE: 20 latek - Konto bankowe - ZBIGNIEW27686 - 09-02-2016 19:13

Polecam Bank SMART wszystko bezwarunkowo darmowe lub Millenium 360° dla młodych prowadzenie konta i karty jest darmowe pod warunkiem wykonania jednej płatności kartą debetową na dowolną kwotę...
Fajną mają apkę mobilną na andka


RE: 20 latek - Konto bankowe - rachman - 09-02-2016 19:14

mBank, t-mobilebankowe najtańsze ale karta płatna jak nie spełnisz wymogów. Smart całkiem darmo, karta też. Każde ma swoje plusy i minusy, zależy co kto lubi Wink


RE: 20 latek - Konto bankowe - Mikey - 09-02-2016 19:16

Przecież teraz najlepiej założyć w WBK, do tego stówkę Ci dają..


RE: 20 latek - Konto bankowe - nitram - 09-02-2016 21:01

To co wyżej się zgadza jest darmowe, ale jak chcesz mieć darmowe a dodatkowo chciałbyś bonus 100 zł sprawdź moją sygnaturę.


RE: 20 latek - Konto bankowe - DC1 - 09-02-2016 22:22

Od 2-3 (?) lat mam konto w PKO BP - te od 13. roku życia. Wszystko darmowe, jedyny koszt to 3zł miesięcznie za kartę debetową.


RE: 20 latek - Konto bankowe - Slight - 10-02-2016 16:28

Ja polecam eKonto dla młodych, sam mam i bez żadnych obciążeń prowadzę rachunek. Smile


RE: 20 latek - Konto bankowe - nitram - 10-02-2016 22:30

(09-02-2016 22:22)DC1 napisał(a):  Od 2-3 (?) lat mam konto w PKO BP - te od 13. roku życia. Wszystko darmowe, jedyny koszt to 3zł miesięcznie za kartę debetową.

Rozkłada mnie na łopatki tekst za darmo, ale za coś tam coś tam trzeba płacić ;p

Taki mały offtop