Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. (/Temat-Gra-internetowa-w-ktorej-zarabia-Admin-i-Gracze-128643)



Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - zila - 07-02-2016 23:37

1.Nazwa przedmiotu :
Gra Internetowa

2.Opis przedmiotu :
Do sprzedania mam grę internetową rajdnij.pl w której zarabiasz Ty i gracze.
- Ty zarabiasz z smsów wysyłanych przez graczy.
- Gracze zarabiają wygrywając wyścigi.
- Ty zarabiasz również będąc graczem.

Walutą w grze jest rzł (rajdnij zł)
Użytkownik w zamian za wysłanie płatnego sms'a otrzymuje wirtualną walutę rzł - dzięki niej może brać udział w wyścigach.
Start w wyścigu możliwy od 3000 rzł

Koszt SMS'a | ilość rzł
- 4,92 zł | 3000 rzł
- 6.15 zł | 4000 rzł
- 7.38 zł | 6000 rzł
- 11.07 zł | 12 000 rzł
- 17.22 zł | 20 000 rzł
- 23.37 zł | 30 000 rzł
- 30.75 zł | 50 000 rzł

Wygrana w wyścigu dzieli się na max 4 pierwszych graczy i tak:
- I miejsce = 30%
- II miesjce = 20%
- III miejsce = 10%
- IV miejsce = 5%
= 65% dla graczy i 35% dla Ciebie.

Kwota z doładowania trafia do portfelu o nazwie "PORTFEL"

- Użytkownik ma możliwość wypłacania zarobionych pieniędzy w wyścigu po uzbieraniu 50 000 rzł = 50 zł
- Użytkownik może wypłacić pieniądze TYLKO z zarobionych pieniędzy z portfela "WYGRANE", może również je przetransferować do "PORTFEL".
Z "PORTFEL" nie ma możliwości zlecenia wypłaty - nie można ich przetransferować do "WYGRANE"
Czyli nie będzie sytuacji, że gracz wysyła sms'a za 30,75zł i zleca wypłatę 50zł.

Auto w czasie wyścigu się niszczy i co X czas trzeba go naprawiać, gdy auto jest w 95% uszkodzone użytkownik nie może brać udziału w wyścigu.

Użytkownik ma możliwość kupowania nowych aut oraz ich ulepszania.

Grę sprzedaję ponieważ teraz będę się zajmować innym biznesem (mniej związanym z internetem) i potrzebuję pieniędzy na jego rozwinięcie.

Osoby zainteresowane grą proszę składać tu oferty cenowe.
Zaczynamy od 500zł. Koniec składania ofert 22 luty.

Gra nie była jeszcze reklamowana tak na dobre, obecnie gra nie zarabia i nie posiada ruchu - jednak ma potencjał.
W czasie gdy gra była pisana przeprowadziłem zwiad na FB i dowiedziałem się, że sporo ludzi jest zainteresowanych.

3.Przetestuj grę :
Przed zalicytowaniem zachęcam przetestować grę, abyś wiedział/a co kupujesz. - rajdnij.pl

4.Informacja:
Licytacja odbywa się w tym temacie i trwa do 23 lutego do godziny 23:00.
Osoba, która do tego czasu poda najwyższą cenę wygrywa.

5.Licytacja:
Licytację zaczynamy od 500 zł.

6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Płatność tylko na konto bankowe lub gotówka (Warszawa).
Grę mogę wystawić na Allegro z opcją "Kup Teraz" dla osoby która poda najwyższą cenę.


RE: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - Xaimeer - 08-02-2016 13:57

Można gdzieś tą gre zobaczyć?


RE: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - liliput00 - 08-02-2016 14:02

Xaimeer masz napisane rajdnij.pl


RE: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - imanust - 08-02-2016 14:29

Wieczorem przetestuje pod katem zabezpieczen i powiem czy warto


RE: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - zila - 08-02-2016 15:23

spoko.


RE: Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - ShuQi - 08-02-2016 18:41

Z znajomym podobny projekt realizujemy jak na razie w fazie projektowania.

Tyle że sporo wiecej gier i nieco bardziej rozbudowane

Zostałem poproszony o wycenę tej strony.


Pomysł na stronę dobry nawet bardzo dobry, wykonanie jednej gry 4/10

Strona warta...50 zł.

Dlaczego tyle?
Bo to nawet nie jest półprodukt. Na jednej grze nie da się dobrze zarabiać. Zarabiać? Mam na myśli to aby przychody przewyższały wszystkie koszty.

Aby taka strona miała sens, musi ona bawić, mieć interesującą(nie koniecznie dobrą grafikę) lecz przykuwać oko, mieć zbudowany tak system aby chciało się grać Wink Jak dla mnie jest to jedna gra z 50 aby strona ruszyła. Gra zrobiona dobrze , samochody i ich ulepszenia oraz inne, trzeba zainwestować aby wygrać, jak wygrasz to inwestujesz dalej aby mieć lepszy samochód. Lecz nie przemyślana do końca.
Pomyślmy trzeźwo dwóch zawodników, jeden gra od miesiąca i ma wszystko na full, drugi wysłał sms za 10 zł i ma nowy samochód bez ulepszeń, jak myślicie który wygra, i czy ten który przegra wróci?
Aby ta strona miała sens, użytkownicy muszą wracać a aby taka sytuacja miała miejsce oprócz możliwości zarobku, strona musi być nastawiona bardziej na rozrywkę.

Podsumowanie:

Jak dla mnie ta jedna gra, to 1% projektu, projektu który będzie na miarę gry.pl lub innych tego typu na którym dzieciaki grają Wink


@[Kamil * PPP] Strona wyceniona z komentarzem Wink


Gra internetowa w której zarabia Admin i Gracze. - surfer0700 - 10-03-2016 12:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.