Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! (/Temat-Spraw-sobie-dodatkowe-kieszonkowe-pol-godziny-dziennie-128608)

Strony: 1 2 3


Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Been To Hell - 07-02-2016 15:19

Witam was drodzy forumowicze. Ostatnimi czasy wpadłem na sposób (Idea), aby dorobić sobie kilka groszy, ponieważ nie mam zamiaru wydawać pieniędzy w formie SMS/PP z własnej kieszeni na grę on-line, w którą już długo pogrywam. (:huhSmile.

Jak wiadomo:
-Buxy i surfbary, jest to śmieszny (beka) sposób na zarobek, ponieważ przynosi zysk tylko tym, co mają w tym staż od samego początku istnienia takowych sposóbów. Nowi mogą jedynie poklikać i po chwili zrezygnować.

-Skracanie linków, równie w tych czasach jest już dla nowicjuszy tylko nadzieją. Do tych zabaw potrzeba mieć swoje farmy oraz grona odbiorców, podobnie jak PPV, PPI, PPD oraz programy partnerskie.

-Przepisywanie tekstów stało się już pracą dla nas "za darmo".

Więc jak zarobić, aby się nie narobić i mieć z tego swoje porządne kieszonkowe?

Chciałbym przedstawić wam Streamin.to, tak wiem poleją się hejty (Jerk2), tylko nie wiem z jakiego powodu? Przecież na tym można zarobić mocne, dobre oraz satysfakcjonujące kieszonkowe, lecz pierwsze kilka dni potrzeba sporo się napracować. Później wystarczy nam 30 minut dziennie na spojrzenie w profit oraz wykonanie kilku czynności, o czym za chwilę. Do tej pory uploadowałem filmy na głupiego zalukaja mając z tego tylko darmowe dni VIP, lecz teraz przetarłem oczy i widzę, że mogę mieć z tego znacznie większy pożytek oraz dodatkowy pieniądz na moje wirtualne potrzeby (2).

1.Pierwsza rzecz to rejestracja.

REF: ffffffffffffffff - Pomagasz mi, ja pomagam Tobie.
CLEAN: http://streamin.to - Poradzisz sobie sam?

2.Każdy chyba wie jak się zalogować, więc nie będę zaśmiecał niepotrzebnie linkami.

3.Szukamy w necie na dowolnych rankingach, które filmy są najnowsze oraz najwyżej oceniane, co za tym idzie najczęściej oglądane. Oczywiście przez polaków oraz za granicą, później wyjasnię dla czego. Serwisów rankingowych jest multum więc nie ma potrzeby nakierowywania, Google nie gryzie.

4.Pobieramy filmy na swój komputer z dowolnego źródła, pamiętając że mamy 48 godzin na wykonanie punktu szóstego. Po tym czasie na dysku film posiadamy już nielegalnie.

5.Najlepiej gdyby film został pobrany w dwóch językach, co oznacza dwie kopie tego filmu.

6. Uploadujemy nasze filmy na serwis Streamin.to, odpowiednio podpisując je tagiem [PL], bądź [ENG]. Polecam uploadować standardowo. Można użyć remote, lecz za remotowane filmy nic nie naliczają.

7. Nie robimy nic więcej. Streamin.to samodzielnie pozycjonuje nasz film. My zarabiamy oraz spoglądamy na profit (kilka dni należy odczekać zanim się ruszy). Nie zapominajmy o codziennym uploadzie jednego, nowego filmu.

8. Aby zwiększyć ilość wyświetleń możemy postować na róznych forach o tematyce filmowej zaznaczając link do filmu w poście.

9. Tiery oraz stawki tutaj

Nie ma potrzeby wyjasniania gdzie i co się w serwisie znajduje ponieważ strona ma niezawodny, przejrzysty wygląd.

Zachęcam serdecznie do rejestracji z mojego refa. Pomagam.

Temat postaram się aktualizować co jakiś czas jak tylko zajdą jakieś zmiany. Zaznaczam, że jest to tylko sposób więc wypłat jeszcze nie posiadam, gdyż sam dopiero z tym zaczynam a wiem, że działa ponieważ dobry znajomy bawi się już 3 miesiąc i przynosi mu to korzyści z rzędu prawie 200zł miesięcznie. Z pierwszą wypłatą pośpieszę za miesiąc.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - K239TURBO - 07-02-2016 15:39

Tak, tylko to jest nielegalne 2


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Been To Hell - 07-02-2016 15:42

Ty możesz posiadać plik 48 godzin, później przekazujesz go serwisowi. Ty masz czyste ręce a streamin Tobie płaci. Gdzie Ty tu robisz coś nie legalnego?pokerface

Teraz pomyśleć, że internetu nie byłoby bez "nielegalności". Wink


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Pasza dla konia - 07-02-2016 15:53

Jak bedziesz chcial rozliczyc sie z urzedem skarbowym to dowiesz sie, dlaczego jest to nielegalne Lol


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - MilanFan - 07-02-2016 16:00

(07-02-2016 15:19)Been To Hell napisał(a):  Można użyć remote, lecz za remotowane filmy nic nie naliczają.
beka


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - DonColone - 07-02-2016 16:08

(07-02-2016 15:19)Been To Hell napisał(a):  4.Pobieramy filmy na swój komputer z dowolnego źródła, pamiętając że mamy 48 godzin na wykonanie punktu szóstego. Po tym czasie na dysku film posiadamy już nielegalnie.

Te 48h to jest mit. W prawie polskim nic na ten temat nie ma. Możesz pobierać materiał już udostępniony. Ale jeśli ty go udostępniasz to łamiesz prawo, a wrzucanie na streamin jest udostępnianiem. Chcesz się w to bawić to się baw ale nie zdziw się jeśli dostaniesz wezwanie na policję.


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - devilll - 07-02-2016 16:15

(07-02-2016 15:42)Been To Hell napisał(a):  Ty możesz posiadać plik 48 godzin, później przekazujesz go serwisowi. Ty masz czyste ręce a streamin Tobie płaci. Gdzie Ty tu robisz coś nie legalnego?pokerface

Teraz pomyśleć, że internetu nie byłoby bez "nielegalności". Wink

Toś pozarabiał beka


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Oski001 - 07-02-2016 16:18

Można jeszcze w 1/3 filmu podłączyć sub-sms? Jerk

Co z tą legalnością?

I wypłaty na co?


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Mikotoke - 07-02-2016 16:26

co wy mieszacie US do paypala...... was pogibało całkowicie ?

jeżeli peniasz = nie zarabiaj
jeżeli myslisz = to wymieniasz
albo kombinujesz w inny sposob


RE: Spraw sobie dodatkowe kieszonkowe, pół godziny dziennie! - Been To Hell - 07-02-2016 16:43

(07-02-2016 15:53)Pasza dla konia napisał(a):  Jak bedziesz chcial rozliczyc sie z urzedem skarbowym to dowiesz sie, dlaczego jest to nielegalne Lol

Urząd skarbowy?Jerk2