Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! (/Temat-Trzeci-shopowo-tapetowy-restock-juz-jutro-12859)

Strony: 1 2 3


Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Tech - 01-09-2010 10:51

[Obrazek: 17458259.jpg]

Witam wszystkich w ten wyjątkowo przygnębiający i ponury, pierwszy dzień szkoły. Przejdę może od razu do sedna. Otóż już jutro (2 września) odbędzie się 3 restock shopowo-tapetowy, a zarazem pierwszy restock we wrześniu. Zapisy na to uzupełnienie nagród trwały od 24 sierpnia godz 6:00 do 31 sierpnia 6:00 rano. Jeśli w tym czasie kupiłeś jedną z Ultimate Wallpaper lub zarobiłeś co najmniej 100 PTZ za zakupy w shopie to znaczy, że załapałeś się na jutrzejszy restock. Jeśli jednak nie zdążyłeś, to nie martw się, gdyż takie restocki odbywają się zazwyczaj co tydzień Smile

Jak zwykle godzina uzupełnienia nie będzie pewnie podana, ale na krótko przed restockiem powinien pojawić się regulamin. Tak więc niech klawisz F5 będzie z wami i życzę wszystkim powodzenia oraz wielkich wygranych!


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - BartuS - 01-09-2010 10:59

Więcej pewnie szans będzie, bo szkoła się zaczeła... Ja może będe na nim, bo kupiłem 2 UW


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Driver - 01-09-2010 12:02

a ja niestety nie kupiłem nic Sad


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Mateusz5511 - 01-09-2010 12:49

skasowane


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - haggard - 01-09-2010 12:51

Touch mój, bierzcie paypale.

Może uda się wygrać moją 1 elektronike na lockerz, której może nie anulują.


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - MotorniczyTramwaju - 01-09-2010 12:51

Ja tez moze na nastepnym cos urwe Tongue Życzę dobrych wygranych Smile


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - michal2612 - 01-09-2010 13:05

Ja również się nie załapałem, ale życzę powodzenia tym którzy biorą w nim udział Wink


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Miu - 01-09-2010 13:12

ja przegapilem tak jakby eliminacje Wink
ale gdy pojawi się info o następnym to chyba wykupię coś w SHOPie...
Życzę wszystkim powodzenia!


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Tech - 01-09-2010 13:19

(01-09-2010 12:51)haggard napisał(a):  Touch mój, bierzcie paypale.

Może uda się wygrać moją 1 elektronike na lockerz, której może nie anulują.

Hehe, spokojnie touche ci na razie zostawiam. Muszę najpierw zgarnąć jakiegoś paypala dużego jak 200$ Big Grin


RE: Trzeci shopowo-tapetowy restock już jutro! - Monster - 01-09-2010 15:08

Nie załapałem się. Na następnym biorę PayPal $250, żeby mieć na wszelki wypadek na Cło i Vat za MacBook Pro jak go wygram pewnego czasu.