Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe konto PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Nowe konto PayPal (/Temat-Nowe-konto-PayPal-128589)

Strony: 1 2


Nowe konto PayPal - Mikey - 07-02-2016 09:54

Witam, za kilka dni zamykam stare konto i będę korzystał z nowego w innym banku. Czy można zamknąć konto PayPal? A następnie założyć kolejne na te same dane?


RE: Nowe konto PayPal - Majka - 07-02-2016 10:07

Mikey a po co to robić? Nie możesz podpiąć nowego rachunku bankowego do starego konta pp?
Nowe konto = nowe blokady, weryfikacje....

Na swoim koncie mam już wykorzystany limit podpinania nowych adresów email. Dzwoniłam do nich (było to z dwa lata temu) pytałam czy da się z tym coś zrobić; odpowiedzieli, że mam zamknąć konto i utworzyć nowe. Czyli w przypadku gdy zamykasz stare nie ma problemu z utworzeniem nowego na te same dane.

PS: Weź zmień tą sygnaturę bo dziś już dwa razy zrobiłam się w Tongue Tongue


RE: Nowe konto PayPal - Thuf_Life - 07-02-2016 10:08

Ja tak robilem i wszystko jest w pozadku Smile


Nowe konto PayPal - Mikey - 07-02-2016 10:10

@[Majka] tylko do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym kontem, a wiem ze można dostać blokadę za limit. Dlatego chciałbym założyć juz nowe konto..


RE: Nowe konto PayPal - Majka - 07-02-2016 10:17

(07-02-2016 10:10)Mikey napisał(a):  @[Majka] tylko do tej pory nie miałem żadnych problemów z tym kontem, a wiem ze można dostać blokadę za limit. Dlatego chciałbym założyć juz nowe konto..

Dostaniesz blokadę, wyślesz rachunek za prąd itp i rozszerzą Ci konto.
Pomyśl czy ma sens zakładanie nowego, decyzja należy i tak do Ciebie Idea


RE: Nowe konto PayPal - twardy - 07-02-2016 10:49

Zamykasz konto i mozesz otworzyc od razu nowe na te same dane/maila/podpiac to samo konto bankowe, zero problemu.


Nowe konto PayPal - Mikey - 07-02-2016 11:34

@[twardy] a jak zamknąć?


RE: Nowe konto PayPal - twardy - 07-02-2016 11:38

W opcjach (to kolko zebate obok "Wyloguj się") -> opcja "Zamknij konto". Big Grin


RE: Nowe konto PayPal - Mikey - 07-02-2016 11:49

@[twardy] , @[Majka] dziękuję za pomoc.

Do zamknięcia.


RE: Nowe konto PayPal - Majka - 07-02-2016 11:52

spoko

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.