Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAKOŃCZONE] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [ZAKOŃCZONE] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe (/Temat-ZAKONCZONE-Kody-z-zawleczek-Carlsberg-konkursowe-128585)



[ZAKOŃCZONE] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - rachman - 07-02-2016 00:13

Oddam pełnoletniej osobie zainteresowanej piłką nożną 4 kody z zawleczek od piwa Carlsberg. Kody trzeba zarejestrować na podanej niżej stronie. W razie wygranej zawleczki są potrzebne do odebrania nagrody - wtedy wysyłasz kasę na przesyłkę i wysyłam zawleczki chyba że okaże się że mieszkamy blisko siebie Wink

Wygrana to 2 bilety (na mecze finałowe Euro 2016), przelot, hotel z wyżywieniem, kasa na podatek od wygranej - opłaca go organizator. Zabawa oczywiście dla 2 osób z opieką i ubezpieczeniem Huh

Strona konkursu.
Regulamin konkursu.

Mnie piłka nie interesuje, w razie wygranej wyjazd byłby większym kłopotem niż uciechą Wink

Wartość głównej wygranej: ok 10 000 zł więc w razie wygranej nie pogniewałbym się podziękowaniem w stylu zgrzewki browka czy coś impreza

Chcesz kody? Koniecznie przeczytaj regulamin konkursu - sprawdź czy spełniasz warunki (konkursu i wstępu na stadiony i inne), termin czy Ci odpowiada itd. Niech kody się nie zmarnują bo wygranej nie da się zamienić na kasę czy oddać jej komuś innemu.

Regulamin nie zniechęcił? To zobowiązuję Cię do poinformowania mnie na pw jeśli wygrasz/przegrasz w celu wysyłki lub że mogę wypierdzielić już zawleczki.
Nie ma zasady "kto pierwszy ten lepszy". Chcę by jechał ktoś kto się choć trochę postara jeśli miałby jechać dzięki mnie Wink Jeśli nie będziesz jedyną osobą chętną to przekonaj mnie w temacie lub pw dlaczego miałbym Tobie akurat je oddać. Wpadnę tu w tygodniu i zamknę temat podając info komu daję kody. Kto mnie przekona dostanie wszystkie 4 kody i kopa na drogę Tongue


RE: [Oddam] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - Dziubek96 - 08-02-2016 00:33

Chętnie przyjmę kody :3


RE: [Oddam] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - rachman - 13-02-2016 22:50

@Dziubek96 kody wysłane na pw.


RE: [Oddam] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - Dziubek96 - 15-02-2016 00:35

Dziękuję, później dam repa, jak będę na Kompie :3

Sent from my LT18i using Tapatalk


[ZAKOŃCZONE] Kody z zawleczek Carlsberg - konkursowe - MaLiN - 18-02-2016 01:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.