Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem w trafficmonsoon - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem w trafficmonsoon (/Temat-Problem-w-trafficmonsoon-128549)



Problem w trafficmonsoon - Qarchu - 06-02-2016 13:50

Siema.
Miał ktoś z was kiedyś taki problem, że za każdym razem, reklama, za którą płacili 2 centy nie przyznawała wam pieniędzy ? Tzn. po wpisaniu kodu za każdym razem "sorry ad expired" tylko w przypadku tych 2 centów ? ...


RE: Problem w trafficmonsoon - Junior77 - 06-02-2016 14:03

u mnie za kazdym razem wyskakiwał blad ad expired jak probowalem robic cashlinki za 1 i 2 centy ktore byly na 1 pozycji. Czesto mialem blad przy cashlinkach za 2 centy jak trafficmonsoon dawal nagle duza ilosc wtedy ludzie rzucali sie na nie i szybko wygasały, ale nie zdarzało mi sie zeby kazdego mi nie zaliczało


RE: Problem w trafficmonsoon - twardy - 06-02-2016 14:07

Normalne. Po prostu jak ktos kupuje cashlinki to dostaje wiecej wyswietlen w stosunku do tego ile osob dostanie za to kase. Ty sie po prostu nie zalaples do tej puli, ktora dostanie kase za tego cashlinka. Fajne dla kupujacego cashlinki, niefajne dla osoby, ktora te cashlinki klika.