Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www (/Temat-Zarabiaj-na-wlasnym-darmowym-sklepie-www-128532)



Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - xXxIzuLQaxXx - 06-02-2016 07:11

Wygląda to tak: odsyłasz mi dane potrzebne do uzupełnienia Karty Danych (załącznik). Wprowadzam te dane do systemu, a Ty otrzymujesz Numer Personalny smsem. Logujesz się do systemu, ustawiasz swoje hasło oraz personalizujesz sklep www z własną nazwą, np mój sklep wygląda tak: http://avon.pl/sklep/izabelabulas Smile Jak już masz sklep, wystawiasz link na swoich portalach ogłoszeniowych, w stopce maila, na opisach, na forach, itd. To nie koniec, ponieważ ode mnie za darmo dostaniesz 5 katalogów, ulotki i próbki na start, żebyś mogła/mógł się z tym wszystkim zapoznać "od kuchni". Udostępnie Ci również szkolenia, a także podam kilka fajnych wskazówek jak zwiększać sprzedaż Smile Pamiętaj, że nie zostajesz sama/sam, ponieważ ja służę pomocą cały czas Wink Jeśli chodzi o zarobek, to waha się on między 20 a 40% tzw marży, czyli wartość produktu po cenie katalogowej, a wartość produktu po upuście, który jest większy im większe jest zamówienie. Przykładowo: kilka osób złożyło u Ciebie zamówienie, czy to poprzez sklep, czy też poprzez katalogi które pokazałaś/pokazałeś, i masz zamówienie na 700 zł, to marża, czyli Twój zarobek, to 30 % czyli 700 x 30% = 210 zł, a gdy zamówienie przekroczy już 1000 zł, to procent rośnie do 35%, czyli 350 zł z tysiąca. Cały czas zyski się zwiększają. Np teraz jest promocja walentynkowa, i wszystkie perfumy są tańsze o 40-45%, czyli teoretycznie za każde perfumy które ktoś u Ciebie zamówi, Ty masz zysku prawie połowę ceny katalogowej. Płatności za fakturę dokonujesz w ciągu 3 tygodni od otrzymania paczki z zamówieniami, czyli masz dużo czasu na dostarczenie zamówień i zebranie pieniążków. Jeżeli sprzedajesz na olx, równie dobrze możesz kupować kosmetyki z oferty netto lub focus, które są do 78% tańsze, czyli to cały Twój zysk, dajmy na to kupisz kosmetyki za 22 zł, a sprzedasz za 100 zł bo tyle są warte. 78 zł Twojego zysku Smile Co jeszcze ? Hm, to chyba już wszystko Smile Aha, za udział w szkoleniach otrzymujesz certyfikaty i prezenty, a szkolenia są darmowe Smile Oprócz tego do zamówień też dostajesz prezenty, np przy pierwszym zamówieniu są perfumy za 1 zł do wyboru damskie lub męskie Smile Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, proszę napisz do mnie, a zaczniemy działać. Pamiętaj jeszcze, że w krótkim czasie możesz awansować i otrzymywać stałe wynagrodzenie, ale to już następnym razem Smile


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - CraftRidersPL - 06-02-2016 12:30

Mogłeś użyć entera bo ciężko się czyta, czy to nie jest przypadkiem coś typu MLM?
wydaje się zbyt proste żeby można było na tym zarobić, takie prowadzenie za rączkę...


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - Zaperr44 - 06-02-2016 14:49

Czyli w skrócie jak zostać konsultantką avon a nie jakiś darmowy sklep Undecided


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - ElPolakoX - 06-02-2016 18:04

Tak jak pisano wyżej bez enter jest nieczytelne :/


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - count765 - 06-02-2016 19:04

Zgadza się, to jest właśnie schemat MLMu. Smile

PS. To jest stwierdzenie, nie krytyka - na MLMie faktycznie idzie zarobić, jeśli się to dobrze zrobi Smile


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - rachman - 06-02-2016 23:30

Avon i wszystko jasne Smile tylko entera brak jak chole...

Trzeba było też wspomnieć że na takie działania mignąć się od założenia DG raczej trudno.


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - KenkyushaKamil - 17-03-2016 00:01

Palenie rynku MLM. Angry


Udostępnie Ci również szkolenia Nie, to ja odsyłam do google jak zrobić czytelny post, bo od tego co napisałeś aż oczy bolą. 444Angry

Albo trochę dosadniej ...
Tak ciężko kliknąć Enter? Jak ja jako potencjalny partner moge Cię traktować poważnie jeśli ten wpis przypomina kopiuj wklej ? 4

Po tym wszystkim
Nie mamy o czym więcej rozmawiać. Czytelność to podstawa ! Najlepsi tutorzy oraz aspirujących do nich początkujący o tym wiedzą. bekapokerface


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - nokira - 17-03-2016 19:27

Poradnikiem bym tego nie nazwał a chamskim sposobem na "reklamę" Tongue


RE: Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - war43 - 17-03-2016 22:54

Na antyreklamę*


Zarabiaj na właśnym darmowym sklepie www - Hybrid1990 - 17-06-2021 15:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.