Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Baza maili facebook nastawiona pod sub sms - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Baza maili facebook nastawiona pod sub sms (/Temat-Baza-maili-facebook-nastawiona-pod-sub-sms-128527)



Baza maili facebook nastawiona pod sub sms - xprzemol - 06-02-2016 01:47

1.Nazwa przedmiotu :Baza maili facebook
2.Opis przedmiotu :Na sprzedaż mam ogromną baze facebookowych maili użytkowników facebook. Z niej korzystałem swego czasu gdy tworzyłem konta, dodawałem znajomków przez maila. Każdy mail został użyty tylko i wyłącznie przeze mnie i tylko 1 raz. Baza nastawiona typowo pod naiwnych użytkowników którzy akceptowali moje zaproszenia bez problemu. Można sobie ich wykorzystać dla własnych celów Jerk
Liczba: Na oko około 100 tys. ciężko zliczyć może być oczywiście +, - ale to raczej nie dużo.
3.Zdjęcia :Nope
4.Kontakt :GG: 9292664
5.Cena : 100 ziko kto pierwszy ten lepszy
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew bankowy

Witam, zapraszam, chętni priv Big Grin


RE: Baza maili facebook nastawiona pod sub sms - Kleju93 - 06-02-2016 01:56

Poproszę numer zgłoszenia bazy danych w GIODO.


RE: Baza maili facebook nastawiona pod sub sms - smagalaz - 06-02-2016 09:44

(06-02-2016 01:56)Kleju93 napisał(a):  Poproszę numer zgłoszenia bazy danych w GIODO.

beka zrobiłeś mi dzień


Baza maili facebook nastawiona pod sub sms - surfer0700 - 10-03-2016 12:50

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.