Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczone konto (/Temat-Ograniczone-konto-128520)

Strony: 1 2


RE: Ograniczone konto - Reszka - 09-02-2016 13:58

No jeśli nic nie ukrywasz i niczego się nie obawiasz to możesz dodać swoje dokumenty tylko że z nimi będzie się działo to co wyzej napisałem, paypal to obecnie na tyle potężna firma że nie musi i raczej napewno nie handluje danymi jedynie przekazuje komu trzeba jak np po przekroczeniu limitów i czasami czyści konta klientów Ale to się może kiedys zmienić i będzie jak na facebooku czy w tych serwisach pożyczkowych które na potęge handlują naszymi danymi i sprzedają każdemu.
Zadaj sobie też pytanie czy zapłaciłeś podatek od tych pieniędzy co dostałeś. Podobno US Pl nie powinien miec wglądu w konta pp ale tak nie jest Więc pp i fakudaku zawsze spoko Smile


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 10-02-2016 22:31

Pytanie odnosnie karty, czy jak mam ja podpieta do paypala i dokonuje transakcji kartą, w sklepie, gdziekolwiek, to paypal też może mi za to pobierać hajs z konta? Mam nieuzasadnione 3.92zł pobrane przez paypal i nie mam pojecia za co


RE: Ograniczone konto - Reszka - 11-02-2016 00:54

Jeśli masz coś do zapłaty a nie masz w saldzie to korzysta z karty albo rachunku podpiętego pod pp Smile


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 11-02-2016 14:22

Mogliby mnie chociaż poinformować za co to jest. Wygląda to mniej więcej tak (załącznik). Od tamtej pory nie płaciłem kartą, ale dla mnie to wygląda, jakby brali dla siebie pieniądze za to, że korzystam z karty na co dzień. Jakby tego było mało, nie odpisują mi na wiadomosci.

[Obrazek: 72923439418123361542.png]


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 11-02-2016 18:27

okej, już wiem, w czym tkwi problem, za 14 dni oddadzą mi pieniądze