Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ograniczone konto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Ograniczone konto (/Temat-Ograniczone-konto-128520)

Strony: 1 2


Ograniczone konto - Wyvko - 05-02-2016 23:20

Cześć, ostatnimi czasy przekroczyłem zarobki roczne 1800€, po czym paypal zaczął patrzeć mi na ręcę, teraz mam pytanie, czy warto dalej bawić się w zarabianie na paypalu i podać im wszystkie informacje (załącznik), czy lepiej nie ryzykować, przypuszczam, że jesteście ode mnie bardziej zorientowani, dzięki.


RE: Ograniczone konto - twardy - 05-02-2016 23:22

Jesli chcesz dalej miec mozliwosc robienia operacji na koncie to nie ma wyjscia, musisz wymagane dokumenty im przeslac.


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 05-02-2016 23:55

Tak, ale kwestia, czy po wysłaniu tych dokumentów nie będe w jakimś stopniu "bardziej" sprawdzany? Czy, jak było, tak jest. Pytanie do bardziej doświadczonych paypalowiczów Smile


RE: Ograniczone konto - twardy - 06-02-2016 00:05

Nie, kazdy procesor czy to skrill, payza czy paypal, w okolicach ~10000zl operacji na koncie wymaga dokumentow potwierdzajacych Twoja tozsamosc.


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 07-02-2016 00:48

Co mogę wpisać w "dodatkowych informacjach" o danych transakcjach, kiedy większość pieniędzy otrzymałem za usługi w grach? Wszystkie transakcje pay via family and friends.


RE: Ograniczone konto - marcel_kk - 07-02-2016 09:06

O to widzę ze PP wyłapał na Twoim koncie za dużo darmowych przelewów wysłanych
jako "Rodzinie i krewnym"
Zapewne żądają wyjaśnienia czego dotyczy 5 lub 10 ostatnich transakcji ?


RE: Ograniczone konto - mikuss - 07-02-2016 09:11

(07-02-2016 00:48)Wyvko napisał(a):  Co mogę wpisać w "dodatkowych informacjach" o danych transakcjach, kiedy większość pieniędzy otrzymałem za usługi w grach? Wszystkie transakcje pay via family and friends.

napisz, że grasz z kolegami z kolonii wakacyjnych i ław szkolnych w róże gry i środki wysłane do nich są za ekwipunek w grze który przekazali dla Twojej postaci/wojownika


RE: Ograniczone konto - Reszka - 07-02-2016 22:13

Jak dodasz swoje dokumenty to jednego możesz być pewny trafią one do wielu podmiotów w tym za ocean Smile
I oczywiście że będziesz "bardziej sprawdzany" po to chcą właśnie twoje dokumenty Smile


RE: Ograniczone konto - Wyvko - 08-02-2016 17:34

Dzięki, tyle mi zdecydowanie wystarczy.

@marcel_kk tak, chcą informacji na temat 5 ostatnich transakcji.


Teraz pytanie ode mnie, czy jak założę nowe konto, z tymi samymi danymi, kontem bankowym, to po niedługim czasie znowu dostanę podobne ograniczenia?

Jeszcze jedno, poprosili mnie, bym powiązał kartę kredytową z paypalem, patrze dzisiaj, umknęło mi 3,92zł z konta bankowego, za co? Napisalem do paypalu i czekam na odpowiedź


RE: Ograniczone konto - mikuss - 08-02-2016 17:59

(08-02-2016 17:34)Wyvko napisał(a):  Teraz pytanie ode mnie, czy jak założę nowe konto, z tymi samymi danymi, kontem bankowym, to po niedługim czasie znowu dostanę podobne ograniczenia?

każde konto niezweryfikowane dokumentami ma ograniczenie roczne wpłat i wypłat więc czy zostawisz to co masz czy założysz nowe to ograniczenia będą.
By pozbyć się ograniczeń należy wysłać skan/zdjęcie dokumentu tożsamości i rachunek lub wyciąg z konta bankowego i jest to jedyny sposób na zdjęcie ograniczeń konta paypal