Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile średnio zarabiacie miesięcznie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Ile średnio zarabiacie miesięcznie? (/Temat-Ile-srednio-zarabiacie-miesiecznie-128510)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Ile średnio zarabiacie miesięcznie? - Czaq - 28-08-2016 19:44

@[Kiljan] współczuję. Nie wiem jak Ty możesz żyć za te 2000/ms :/ jak chcesz to pomentoruje Cool


RE: Ile średnio zarabiacie miesięcznie? - id-user - 01-09-2016 09:13

2500PLN do 5000PLN brutto co miesiąc Wink


RE: Ile średnio zarabiacie miesięcznie? - DzikiJoe - 13-09-2016 21:20

W zeszlym roku zainwestowalem 10 000zl w otwarcie sklepiku internetowego. Kasa zwrocila sie po niecalych 3 miesiacach. Od kilku miesiecy srednio zarabiam 12 000zl miesiecznie. Poza pierwszymi 3 miesiacami gdzie sklep sie rozwijal to najnizej bylo okolo 10 000 zl miesiecznie na czysto, a najwyzej 20 000zl na czysto. Powyzej 20 000 na czysto jeszcze nie zarobilem ale mysle ze w ciagu kilku miesiecy bedzie to osiagalne. Obecnie zatrudniam do pomocy 3 pracownikow z wyzszym wyksztalceniem, a sam jestem po zawodowce hehe Smile
Poza tym mam wlasna firme stacjonarną gdzie zarabiam wiecej, ale mieszkam za granica i z tych zarobkow z samego sklepiku to cienko by mi sie zylo.