Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? (/Temat-Jak-przekonac-kobiete-do-zarobku-przez-internet-128508)



Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - explrlz - 05-02-2016 21:06

Siemka!

Jak przekonać kobiete do tego że można utrzymać sie z zarabiania w internecie? Cały czas mówi że jest to niestebilne itp


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - PaidMoney - 05-02-2016 21:09

Pokazać wypłate, może być lekko zawyżona, żeby się szybciej przekonała Smile


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - rachman - 05-02-2016 21:10

No bo jest niestabilne. Oczywiście zależy od formy zarabiania ale jest tak samo niestabilne jak każda praca etatowa. Różnica taka że w sieci masz większe możliwości i jak ta firma padnie to idziesz gdzie indziej bez pisania CV, włażenia w dupę na kwalifikacyjnej itd. Z tym że jest zagrożenie że fiskus przywali obowiązek DG jeśli to jedyne źródło utrzymania. Są plusy i minusy po prostu. Nie przekonuj. Zarabiaj - do babek argumenty nie przemawiają. Wyciszy się jak zobaczy że żyjesz za to i se radzisz.


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - Artinesse - 05-02-2016 21:17

Załatw to psychologicznie... kup jej upominek i powiedz że za hajs z neta, zabierz ją na pizze powiedz że za hajs z neta... i tak do przesady aż będzie miała dość tego słuchać. Oczywiście klej głupa przy tym i tak po prostu wspominaj o tym od tak. Możesz też pochwalić jej się raz na jakiś czas "kupiłem sobie nowe słuchawki, wiesz zarobiłem trochę więcej dniówki w necie". Myślę, że podziała i przekona się : ).

Jestem kobietą i sama zarabiam w necie : )
w moim przypadku takie gadanie jak powyżej poskutkowało i nikt mi nic nie marudzi nad głową że mam pieniądze z neta, wręcz przeciwnie zdarza się że nie którzy dopytują z ciekawości co i jak


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - Kickster - 05-02-2016 21:23

Hmmm... zmień kobietę jak nie rozumie Jerkl chyba że widzi Twoje dwa leady na 2k wejsc, wtedy ją szanuj bo ma racje że to niestabilne


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - explrlz - 05-02-2016 21:31

(05-02-2016 21:17)Artinesse napisał(a):  Załatw to psychologicznie... kup jej upominek i powiedz że za hajs z neta, zabierz ją na pizze powiedz że za hajs z neta... i tak do przesady aż będzie miała dość tego słuchać. Oczywiście klej głupa przy tym i tak po prostu wspominaj o tym od tak. Możesz też pochwalić jej się raz na jakiś czas "kupiłem sobie nowe słuchawki, wiesz zarobiłem trochę więcej dniówki w necie". Myślę, że podziała i przekona się : ).

Jestem kobietą i sama zarabiam w necie : )
w moim przypadku takie gadanie jak powyżej poskutkowało i nikt mi nic nie marudzi nad głową że mam pieniądze z neta, wręcz przeciwnie zdarza się że nie którzy dopytują z ciekawości co i jak
Ile musiałbym zarabiać żeby zarobki były zadowalające? Wink


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - Artinesse - 05-02-2016 21:40

(05-02-2016 21:31)explrlz napisał(a):  
(05-02-2016 21:17)Artinesse napisał(a):  Załatw to psychologicznie... kup jej upominek i powiedz że za hajs z neta, zabierz ją na pizze powiedz że za hajs z neta... i tak do przesady aż będzie miała dość tego słuchać. Oczywiście klej głupa przy tym i tak po prostu wspominaj o tym od tak. Możesz też pochwalić jej się raz na jakiś czas "kupiłem sobie nowe słuchawki, wiesz zarobiłem trochę więcej dniówki w necie". Myślę, że podziała i przekona się : ).

Jestem kobietą i sama zarabiam w necie : )
w moim przypadku takie gadanie jak powyżej poskutkowało i nikt mi nic nie marudzi nad głową że mam pieniądze z neta, wręcz przeciwnie zdarza się że nie którzy dopytują z ciekawości co i jak
Ile musiałbym zarabiać żeby zarobki były zadowalające? Wink
Tak byś Ty był z tego usatysfakcjonowany : )
To Ty zarabiasz w necie, Ty masz z tego korzyści.
Trochę głupio by ktoś inny wypowiadał się w tej kwestii.
Mam nadzieję, że Twoja kobietka nie stawia zbyt wygórowanych wymagań. Troszkę tak pytanie zabrzmiało jakby tak było.
Jeżeli utrzymujesz się z neta, masz na swoje "zachcianki", wydatki i przy okazji też jak rozumiem stać Cię by nie wiem zabrać gdzieś swoją wybrankę czy dać jej ten upominek, to myślę że nie masz się co wstydzić.
Wiadomo że zarobek z neta jest zmienny raz mniejszy raz większy, jednak nie zgadzam się z tym że jest niestabilny.
Tak jak napisał rachman, etat też jest niestabilny. Utracisz pracę a potem długi czas szukania nowej. Na necie Ci to nie grozi. Zawsze coś możesz robić.


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - explrlz - 05-02-2016 21:45

Dziękuję każdemu za wypowiedzenie się Wink


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - Artinesse - 05-02-2016 21:46

Spróbuj po prostu zmienić w swojej kobietki postrzeganie pracy przez internet. Z pracą na etat nie jest tak do końca kolorowo... zarabiasz ledwie średnią (zależy od wykonywanej pracy), odprowadzasz zusy i inne (a i tak na starość nie wiesz czy dostaniesz choć grosz emerytury).

Powodzenia : )


RE: Jak przekonać kobiete do zarobku przez internet? - szykiryki - 06-02-2016 09:38

Moim zdaniem najlepiej sprawdzi się metoda małych kroczków Smile.
Pokaż jej, cierpliwie wytłumacz na czym to polega, nie rzucaj nic nie znaczacych słów typu "wiesz, kosze spory hajs w necie".

W miliony przez sieć trudno jest uwierzyć, ale jeśli na własnej skórze przekona się, że można zarobić np. 50 zł dziennie to już będzie dobry krok ku lepszemu Smile.

Najlepiej chyba, jak zaczniecie zarabiać po prostu wspólnie (nie zdradzaj jej tylko swoich najlepszych nisz, bo nie daj Bóg się rozstaniecie i pójdzie z Twoimi pomysłami Big GrinBig GrinBig Grin).
Jeśli Twoja kobieta zobaczy, że SAMA jest w stanie zarobić na swoje małe przyjemności, łatwiej jej będzie Cię wspierać i dopingować do dalszych działan.

Może na początek jakiś kobiecy program partnerski (np. programpartnerski.intymnosc.pl/)?
Może tworzenie kont i sprzedaż?
Sam najlepiej wiesz, czy zarobek na subach jej się spodoba czy zacznie wyzywać Cię od niemoralnych złodziei Tongue.

Powodzenia