Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - Mak0 - 13-12-2016 09:39

Wczoraj zakończyłem udział w projekcie i polecam ten projekt każdej osobie.
Graliśmy z Robertem około 25 dni czyli troszkę dłużej niż myślałem, jednak nie był to dla mnie żaden problem.
Niestety konto po tym czasie praktycznie wyzerowaliśmy, jednak cała kwota wraz z bonusem została zwrócona

Kontakt z Robertem oczywiście super, zawsze odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia Smile

W moim przypadku było tak, że po kilku pierwszych dniach zdałem sobie sprawę, że opcje binarne są jednak nie dla mnie. Aczkolwiek grałem dalej według wskazówek Roberta, co zajmowało mi jakieś 5-10 minut dziennie.
Podsumowując polecam każdemu spróbować, nic nie tracicie, a możecie poznać podstawy grania na opcjach binarnych ( jeśli oczywiście będziecie tego chcieli Smile ) oraz macie gwarantowany zysk.


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - SweetSensi - 17-12-2016 10:23

Właśnie zakończyłem udział w projekcie i jestem mile zaskoczony. Projekt trwał dłużej niż podawano, dzięki czemu byłem w stanie przyswoić więcej wiedzy. Ludzie w grupie chętnie służą pomocą, a kontakt z osobą przeprowadzającą jest bardzo dobry i niemal o każdej porze. Ponadto za całe zaangażowanie dostajemy niemały bonus, co nawet przy nieudanych inwestycjach poprawia bardzo humor. Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - octawius - 19-12-2016 14:41

Okey chcę się zapisać na następną edycję! Pozdrawiam!


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 20-12-2016 13:44

(12-12-2016 22:16)Mateusz5511 napisał(a):  
(09-12-2016 16:13)Metek napisał(a):  Właśnie zakończyłem udział w projekcie i jestem bardzo zadowolony. Każdy sygnał od Roberta był dokładnie opisany, nie było żadnych problemów z komunikacją. Wszystkie sygnały realizowałem przez telefon, więc nawet nie musiałem być w domu. Niestety, po ok. 3 tygodniach wyzerowaliśmy konto u brokera, ale Robert zwrócił całą zainwestowaną kwotę razem z bonusem. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby lepiej poznać opcje binarne, a przy okazji trochę zarobić, dlatego zapisałem się już drugi raz.

Również brałem udział w projekcie z Robertem tak jak napisałeś każdy sygnał opisany u mnie akurat wyszedł lekki minusik ale oczywiście wszystko zostało pokryte + zapewniany zysk bardzo polecam jeżeli ktoś może sobie pozwolić to czemu nie Smile

(13-12-2016 09:39)Mak0 napisał(a):  Wczoraj zakończyłem udział w projekcie i polecam ten projekt każdej osobie.
Graliśmy z Robertem około 25 dni czyli troszkę dłużej niż myślałem, jednak nie był to dla mnie żaden problem.
Niestety konto po tym czasie praktycznie wyzerowaliśmy, jednak cała kwota wraz z bonusem została zwrócona

Kontakt z Robertem oczywiście super, zawsze odpowiada na pytania i wszystko wyjaśnia Smile

W moim przypadku było tak, że po kilku pierwszych dniach zdałem sobie sprawę, że opcje binarne są jednak nie dla mnie. Aczkolwiek grałem dalej według wskazówek Roberta, co zajmowało mi jakieś 5-10 minut dziennie.
Podsumowując polecam każdemu spróbować, nic nie tracicie, a możecie poznać podstawy grania na opcjach binarnych ( jeśli oczywiście będziecie tego chcieli Smile ) oraz macie gwarantowany zysk.

(17-12-2016 10:23)SweetSensi napisał(a):  Właśnie zakończyłem udział w projekcie i jestem mile zaskoczony. Projekt trwał dłużej niż podawano, dzięki czemu byłem w stanie przyswoić więcej wiedzy. Ludzie w grupie chętnie służą pomocą, a kontakt z osobą przeprowadzającą jest bardzo dobry i niemal o każdej porze. Ponadto za całe zaangażowanie dostajemy niemały bonus, co nawet przy nieudanych inwestycjach poprawia bardzo humor. Smile

Dziękuje za kolejne opinie! Wink

(19-12-2016 14:41)octawius napisał(a):  Okey chcę się zapisać na następną edycję! Pozdrawiam!

PW wysłane Wink

Przypominam, że nadal można zapisywać się do projektu, z tym że dopiero po nowym roku zacznie się szkolenie, także bez obaw Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - schab - 22-12-2016 18:13

Mogę prosić o szczegóły na PW?


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - przeCinek19 - 22-12-2016 19:49

Brałem udział w projekcie. Wszystko jak najbardziej na +. Co prawda z pozycjami byłem na minusie lecz zwrot został wypłacony bardzo szybko + do tego bonus Smile Nie ma się co obawiać że będziemy stratni.
Polecam projekt w 100% Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - Ropsont - 24-12-2016 10:02

Dziękuję Wam wszystkim za pozytywne komentarze i opinie! Smile Od Nowego Roku ruszamy z następną edycją projektu. Postanowiłem również usprawnić i ulepszyć kilka rzeczy w projekcie, zmiany wejdą od Stycznia i powinny zadowolić wielu z Was! Smile Wszystko dzięki opiniom z ankiet, jakie uzupełnialiście. Być może dojdą także możliwości rejestracji u nowych brokerów.

Tym samym dziękuję wszystkim za udział w projekcie w tym roku i życzę dużo powodzenia z inwestycjami w następnym! Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - bloger - 27-12-2016 00:04

Zainteresowany :-)


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 28-12-2016 18:11

(27-12-2016 00:04)bloger napisał(a):  Zainteresowany :-)


(22-12-2016 18:13)schab napisał(a):  Mogę prosić o szczegóły na PW?


PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka,ucząc się - projekt dla inwestorów - michalek_62 - 29-12-2016 06:17

Ja również chętnie przystąpię do projektu Smile