Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MarioPe - 09-02-2016 15:57

Pw proszę Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 09-02-2016 16:02

@up

PW wysłane, zapraszam kolejne chętne osoby do wzięcia udziału w projekcie Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - surfer0700 - 09-02-2016 16:16

Wyrażam zainteresowanie udziałem w projekcie. Lol

+ pytanie co do:

(08-02-2016 19:56)MLN napisał(a):  7) Jeśli sygnały okażą się nieskuteczne, cała kwota jaka została przegrana, zostaje zwrócona na konto Skrill lub PayPal (nie obsługujemy przelewów bankowych!). Zostaje zwrócona tylko taka ilość jaka została ewentualnie stracona przez sygnały aż do kwoty 250€. Ewentualne zwroty zostaną wypłacone do 20-tego dnia następnego miesiąca (np. zwroty za luty wypłacane do 20-tego marca) przez moją osobę.

Ok, więc powiedzmy że wpłacam 250 euro, przegramy 100 euro bo nie będzie nam szło.
Wtedy rozumiem że 100 euro dostaje z powrotem (jako uczeń Big Grin ) , a 150 euro wisi na koncie u brokera i mogę je wypłacić do siebie na pp / skrilla dopiero jak obrócę tym depozytem ileś razy lub osiągnę minimalny próg do wypłaty? Jerk


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 09-02-2016 16:37

(09-02-2016 16:16)surfer0700 napisał(a):  Wyrażam zainteresowanie udziałem w projekcie. Lol

+ pytanie co do:

(08-02-2016 19:56)MLN napisał(a):  7) Jeśli sygnały okażą się nieskuteczne, cała kwota jaka została przegrana, zostaje zwrócona na konto Skrill lub PayPal (nie obsługujemy przelewów bankowych!). Zostaje zwrócona tylko taka ilość jaka została ewentualnie stracona przez sygnały aż do kwoty 250€. Ewentualne zwroty zostaną wypłacone do 20-tego dnia następnego miesiąca (np. zwroty za luty wypłacane do 20-tego marca) przez moją osobę.

Ok, więc powiedzmy że wpłacam 250 euro, przegramy 100 euro bo nie będzie nam szło.
Wtedy rozumiem że 100 euro dostaje z powrotem (jako uczeń Big Grin ) , a 150 euro wisi na koncie u brokera i mogę je wypłacić do siebie na pp / skrilla dopiero jak obrócę tym depozytem ileś razy lub osiągnę minimalny próg do wypłaty? Jerk


PW wysłane.

Ogólnie zależy nam, by jednak sygnały były trafne Tongue Ale jeżeli rzeczywiście coś pójdzie nie tak i będziesz stratny o 100euro, to dostajesz 100 euro w ramach rekompensaty. Oczywiście pod warunkiem, że wszystkie Twoje transakcje zostały przeprowadzone według naszych sugestii, a nie że sam będziesz po kryjomu inwestował według własnych widzimisie - wtedy taka osoba nie może dalej uczestniczyć w projekcie, ponieważ złamała regulamin.

Nie musisz robić żadnego obrotu (jest to wymagane tylko w momencie brania bonusu - jednak w projekcie jest to to zabronione, aby nie było żadnych problemów), aby wypłacić swoje pieniądze od brokera.



edit:

Zapomniałem dodać, że gdyby warunki u brokerów by się jednak zmieniły (dodatkowe opłaty etc.), a już będziesz w trakcie projektu, to rekompensujemy to, jednocześnie dodając informacje w temacie już dla przyszłych użytkowników, żeby było wszystko jasne.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - surfer0700 - 09-02-2016 16:42

Czyli w razie jak nie będzie szło, 'teoretyczne' 150 euro mogę od ręki wypłacić czy jest jakieś minimum?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MarioPe - 09-02-2016 16:42

Pw Proszę


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 09-02-2016 17:27

(09-02-2016 16:42)surfer0700 napisał(a):  Czyli w razie jak nie będzie szło, 'teoretyczne' 150 euro mogę od ręki wypłacić czy jest jakieś minimum?


Zależy u którego brokera zostaniesz zakwalifikowany. Jednak z obecnych największe minimum wypłaty to 50 euro, więc jest spory zapas.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - PremAccHack - 09-02-2016 17:38

Dodaj że niektórzy brokerzy pobierają kasę za wypłatę jak np Opteck.
I jest to dość duża prowizja Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 09-02-2016 17:46

No tak, pobierają 3,5% od wypłaconej kwoty, ale min 30USD


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Scoobyx - 09-02-2016 18:00

Mała poprawka, minimum opłaty wynosi 30 euro. Jeśli chodzi o wypłaty to sprawiają ogromne problemy z tym. Jeśli wpłaciłeś depo przez skrilla 250€ i zarobiłeś przykładowo 100€ to z powrotem dostaniesz 250€ na skrill. Resztę na konto bankowe. No i te telefony, przez które można zwariować. Ogólnie jeśli zakładacie konto u tego brokera to polecam kupić sobie jakiegoś prepaid'a. Co do całokształtu platformy to na plus.