Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - 11natinka11 - 10-08-2016 16:10

Nawet jeżeli nie stracę kasy to jest to strata czasu...


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 10-08-2016 16:25

(08-08-2016 20:17)michal1498 napisał(a):  Priv jestem zainteresowanySmile

PW wysłane Smile

(10-08-2016 16:10)11natinka11 napisał(a):  Nawet jeżeli nie stracę kasy to jest to strata czasu...

@[11natinka11] Dlaczego tak sądzisz? Nie trzeba być cały dzień przy komputerze (przynajmniej mieć te 30 minut), samemu ustala się wcześniej swoją dostępność Cool

Zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w projekcie Huh

P.S Przypominam osobom, które się zgłosiły, aby odpowiedziały na moje wiadomości.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Magiczek - 17-08-2016 09:41

Jestem zainteresowany, poproszę PW


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - sienny18 - 18-08-2016 14:35

Witajcie, wziąłem udział w projekcie i polecam wszystkim. Po umówieniu się na określoną godzinę wystarczyło na projekt 10 minut dziennie. Przy tymczasowym braku komputera to też nie problem, da się to ogarnąć na telefonie (skype + 24option). Niestety trafił nam się brexit i nie zarobiliśmy ale otrzymałem zwrot pełnej kwoty razem z wyrównaniem z kurs przewalutowania na euro i bonusem. Pozdrawiam i z chęcią we wrześniu wezmę udział drugi raz. Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 19-08-2016 07:20

(17-08-2016 09:41)Magiczek napisał(a):  Jestem zainteresowany, poproszę PW

PW wysłane Wink

(18-08-2016 14:35)sienny18 napisał(a):  Witajcie, wziąłem udział w projekcie i polecam wszystkim. Po umówieniu się na określoną godzinę wystarczyło na projekt 10 minut dziennie. Przy tymczasowym braku komputera to też nie problem, da się to ogarnąć na telefonie (skype + 24option). Niestety trafił nam się brexit i nie zarobiliśmy ale otrzymałem zwrot pełnej kwoty razem z wyrównaniem z kurs przewalutowania na euro i bonusem. Pozdrawiam i z chęcią we wrześniu wezmę udział drugi raz. Wink

Niestety rynku nigdy nie będziemy pewni. Takie są uroki opcji binarnych, jednak za fatygę i poświęcany czas zwracamy pieniądze wraz z bonusem Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Luser - 25-08-2016 10:18

Hej, chętnie podejmę się przejścia szkolenia Smile. Czasu mam dużo, pracuję z domu, kasę na inwestycję mam, poproszę o priv Smile.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Szaman1644 - 25-08-2016 10:25

MLN także chętnie wziąłbym udział w tym projekcie. Wyślij mi szczegółowe info na priva Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 01-09-2016 07:35

(25-08-2016 10:18)Luser napisał(a):  Hej, chętnie podejmę się przejścia szkolenia Smile. Czasu mam dużo, pracuję z domu, kasę na inwestycję mam, poproszę o priv Smile.

PW wysłane Wink

Zapraszam kolejne osoby, które chcą zarobić, a przy okazji się czegoś nauczyć Huh


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - FaraoneQ - 07-09-2016 16:26

Poprosze więcej informacji o projekcie na priv. SpróbujemySmile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - SweetSensi - 10-09-2016 22:41

Poproszę PW jeśli dalej aktualne Wink