Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Tomato2652 - 27-07-2016 22:43

Witam,
Jestem zainteresowany, czekam na PW Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 27-07-2016 22:50

(27-07-2016 22:43)Tomato2652 napisał(a):  Witam,
Jestem zainteresowany, czekam na PW Smile

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - nabax - 29-07-2016 13:25

jestem zainteresowany, proszę o priv


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - kariera123 - 30-07-2016 22:01

Jestem zainteresowana, czekam na priv


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - adrian018 - 31-07-2016 23:32

Brałem udział w projekcie i mogę powiedzieć że nic nie straciłem, a dodatkowo dostałem bonus, więc wyszedłem na plus, jak ktoś jest zainteresowany to może zobaczyć bez ryzyka jak wyglądają opcje binarne, a dla bardziej zainteresowanych i ludzi co myślą o tym poważnie możliwość zarobienia dużych pieniędzy, jeśli się poświęci odpowiednio dużo czasu.
Polecam gorąco tym co się jeszcze zastanawiają i chcą spróbować, nic nie stracicie możecie jedynie zyskać! Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Ropsont - 04-08-2016 14:00

Ważna informacja dla Wszystkich Państwa, którzy biorą udział w projekcie lub zamierzają się zapisać w najbliższym czasie:

W dniach 08/08/16 do 15/08/16 będę niedostępny z powodu należnych mi już od dłuższego czasu wakacji Smile. W związku z tym nie będę podawał sygnałów przez ten czas. Cały czas możecie się zgłaszać do MLN w sprawie zapisów ale informuję, że najbliższe sygnały oraz wdrożenie do projektu, uzyskacie dopiero od 16 sierpnia. Zainteresowane osoby niech zapisują się więc na terminy po tym dniu. Wszystkie wypłaty należności i bonusów zostaną wykonane jak zawsze terminowo - po prostu nie będę dostępny przez ten tydzień na Discordzie i nie będę prowadzić przez ten czas projektu ani szkolić nowych osób.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 04-08-2016 21:04

(29-07-2016 13:25)nabax napisał(a):  jestem zainteresowany, proszę o priv

(30-07-2016 22:01)kariera123 napisał(a):  Jestem zainteresowana, czekam na priv

PW zostało wysłane Wink

(31-07-2016 23:32)adrian018 napisał(a):  Brałem udział w projekcie i mogę powiedzieć że nic nie straciłem, a dodatkowo dostałem bonus, więc wyszedłem na plus, jak ktoś jest zainteresowany to może zobaczyć bez ryzyka jak wyglądają opcje binarne, a dla bardziej zainteresowanych i ludzi co myślą o tym poważnie możliwość zarobienia dużych pieniędzy, jeśli się poświęci odpowiednio dużo czasu.
Polecam gorąco tym co się jeszcze zastanawiają i chcą spróbować, nic nie stracicie możecie jedynie zyskać! Smile

Jak widać, już kolejna osoba jest zadowolona z uczestnictwa w projekcie. Jeśli ktoś chciałbym dołączyć do projektu, to nadal można się zgłaszać w tym temacie Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Lampardzino - 05-08-2016 12:00

priv jestem ciekawy


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 08-08-2016 09:26

(05-08-2016 12:00)Lampardzino napisał(a):  priv jestem ciekawy

Wiadomość wysłana, kolejne osoby mogą się ciągle zgłaszać Wink

A na niżej przedstawionym screenie, widać że w projekcie można zarobić:
[Obrazek: projekt_edukacji.jpg]


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - michal1498 - 08-08-2016 20:17

Priv jestem zainteresowanySmile