Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - ShuQi - 20-06-2016 18:44

RECENZJA:


Brałem udział w projekcie i jestem zadowolony, wprowadzenie w świat opcji binarnych, pokazanie tego od zaplecza i wszystko poszło dokładnie tak jak pisał MLN.
Zwrot gotówki dostałem /lolCO DO GROSZA!Lol więc można śmiało zapisywać się w przyszłości do tego projektu Wink


Można zdobyć nową wiedzę
Można zarobić gotówkę(nie liczcie na miliony)
Można znaleźć nowy sposób na życie(być może ktoś podąży dalej tą drogą?)
NIE MOŻNA STRACIĆ SŁUCHAJĄC DOKŁADNIE POLECEŃ.


++++++++++++++++++++++++++++


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - maks1824 - 20-06-2016 20:12

Chciałbym, chciałbym... No cóż, niestety dopiero za dwa lata, mam nadzieję, że tego nie zamkniecie do tego czaasu...


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - rajoth - 21-06-2016 21:21

Witam,
Jestem zainteresowanySmile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Deshri - 22-06-2016 07:02

Wszystko w jak najlepszym porządku. Wprawdzie miesiąc nie był tak udany, ale dostałem zwrot, wyrównanie za kurs i bonus. Naprawdę polecam!


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 22-06-2016 17:13

(20-06-2016 17:11)Turbik napisał(a):  Właśnie zakończyłem udział w projekcie. Współpraca z prowadzącymi projekt bardzo dobra. Wszystko jest tłumaczone krok po kroku jak ustawiać sygnały wraz z objaśnieniem czemu tak obstawiamy. Na każe pytanie dostawałem konkretną odpowiedź. Jestem zadowolony z udziału w projekcie i polecam Innym do zapisywania się.
Zwrócony wkład plus dodatkowy bonus.
[Obrazek: wyp_ata.jpg]

(20-06-2016 18:44)ShuQi napisał(a):  RECENZJA:


Brałem udział w projekcie i jestem zadowolony, wprowadzenie w świat opcji binarnych, pokazanie tego od zaplecza i wszystko poszło dokładnie tak jak pisał MLN.
Zwrot gotówki dostałem /lolCO DO GROSZA!Lol więc można śmiało zapisywać się w przyszłości do tego projektu Wink


Można zdobyć nową wiedzę
Można zarobić gotówkę(nie liczcie na miliony)
Można znaleźć nowy sposób na życie(być może ktoś podąży dalej tą drogą?)
NIE MOŻNA STRACIĆ SŁUCHAJĄC DOKŁADNIE POLECEŃ.


++++++++++++++++++++++++++++

Jak widać w projekcie można nauczyć się inwestowania, a przy okazji zarobić Smile

(20-06-2016 20:12)maks1824 napisał(a):  Chciałbym, chciałbym... No cóż, niestety dopiero za dwa lata, mam nadzieję, że tego nie zamkniecie do tego czaasu...

@[maks182] Też mamy taką nadzieję, bo zainteresowanie ciągle wzrasta Wink

(21-06-2016 21:21)rajoth napisał(a):  Witam,
Jestem zainteresowanySmile

PW wysłane Wink

(22-06-2016 07:02)Deshri napisał(a):  Wszystko w jak najlepszym porządku. Wprawdzie miesiąc nie był tak udany, ale dostałem zwrot, wyrównanie za kurs i bonus. Naprawdę polecam!

Zapraszam kolejne osoby, chętne do udziału w projekcie (szczegóły w pierwszym poście tego tematu) Cool


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 30-06-2016 23:16

Uwaga!

Przypominam, że nadal możecie uczestniczyć w naszym projekcie dla inwestorów! Huh Każdy kto weźmie udział, dostanie od nas bonus pieniężny. Dodatkowo przypominam, że nie trzeba być dostępnym cały dzień, aby uczestniczyć w projekcie - wystarczy godzinka dziennie (między 10 a 22), wszystko jest do ustalenia indywidualnie Wink

Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, a przy okazji zarobić, zgłoś się już teraz do projektu (dokładniejsze szczegóły w pierwszym poście) Cool

Zapraszam!


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - supercola - 08-07-2016 21:56

Zainteresowany ale nie płacę żadnych rachunków Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Bixximer - 09-07-2016 11:51

Proszę o PW Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - avrice - 10-07-2016 21:23

Proszę o PW.


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 11-07-2016 07:15

(08-07-2016 21:56)supercola napisał(a):  Zainteresowany ale nie płacę żadnych rachunków Smile

(09-07-2016 11:51)Bixximer napisał(a):  Proszę o PW Smile

(10-07-2016 21:23)avrice napisał(a):  Proszę o PW.

PW zostało wysłane Wink @[supercola] to już od Ciebie zależy, czy będziesz płacił rachunki, czy nie Tongue Przypominam osobom, które zapisały się wcześniej do projektu, że nadal czekam od niektórych na wiadomości zwrotne. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź. Przy okazji, nadal zachęcam nowe osoby do zapisywania się do naszego projektu, nie musicie być dostępni cały dzień, wystarczy nawet godzinka dziennie (wszystko jest do omówienia) Wink