Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - varit - 02-06-2016 18:06

Też jestem zainteresowany Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 06-06-2016 11:51

(02-06-2016 18:06)varit napisał(a):  Też jestem zainteresowany Wink

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby do wzięcia udziału w projekcie Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - przemekmax - 06-06-2016 15:57

Jestem zainteresowany ale raczej kolejną edycją Big Grin wypłata na koniec mieś Tongue


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 06-06-2016 21:53

W projekcie można uczestniczyć kilka razy Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - thebaku - 09-06-2016 15:58

Jeśli projekt będzie dalej czynny w sierpniu/wrześniu chętnie dołączę Tongue


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Ziomek999 - 10-06-2016 14:58

Hej, jeśli można prosiłbym o wiadomość na priv. Dzięki! Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - PremAccHack - 11-06-2016 22:00

I jak idzie zdacie relacje strategia działa opcje siadają,?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - adrian018 - 14-06-2016 12:24

(11-06-2016 22:00)PremAccHack napisał(a):  I jak idzie zdacie relacje strategia działa opcje siadają,?

Powiem Ci tak, na strategie to mi nie wygląda, póki co 7 WIN, a 8 LOSS, więc skuteczność mniej niż 50%, po drugie gra zawsze jest do końca dnia, czyli czy stawiam o 10 rano czy o 18, to zawsze stawiam do 22, to dla mnie trochę dziwne bo myśle że łatwiej jest przewidzieć co się wydarzy w ciągu 2-4h niż w ciągu 10-12, ale to ja tutaj jestem 'testerem' i skoro jest zwrot to nie mam zastrzeżeń, chociaż muszę przyznać że roczarowałem się opcjami po takim graniu, myślałem że skuteczność będzie na poziomie 60-70%, zresztą jeszcze ma być kilka sygnałów więc zobaczymy jak to będzie wyglądać. Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - antyk - 14-06-2016 13:24

ile trwa taki projekt?


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 14-06-2016 21:46

(09-06-2016 15:58)thebaku napisał(a):  Jeśli projekt będzie dalej czynny w sierpniu/wrześniu chętnie dołączę Tongue

@[thebaku] Będzie z pewnością Smile W razie czego to pisz.

(10-06-2016 14:58)Ziomek999 napisał(a):  Hej, jeśli można prosiłbym o wiadomość na priv. Dzięki! Smile

PW wysłane Wink

(14-06-2016 12:24)adrian018 napisał(a):  
(11-06-2016 22:00)PremAccHack napisał(a):  I jak idzie zdacie relacje strategia działa opcje siadają,?

Powiem Ci tak, na strategie to mi nie wygląda, póki co 7 WIN, a 8 LOSS, więc skuteczność mniej niż 50%, po drugie gra zawsze jest do końca dnia, czyli czy stawiam o 10 rano czy o 18, to zawsze stawiam do 22, to dla mnie trochę dziwne bo myśle że łatwiej jest przewidzieć co się wydarzy w ciągu 2-4h niż w ciągu 10-12, ale to ja tutaj jestem 'testerem' i skoro jest zwrot to nie mam zastrzeżeń, chociaż muszę przyznać że roczarowałem się opcjami po takim graniu, myślałem że skuteczność będzie na poziomie 60-70%, zresztą jeszcze ma być kilka sygnałów więc zobaczymy jak to będzie wyglądać. Smile

Po to właśnie jest projekt, aby userzy mogli bez ryzyka sprawdzić, czy opcje binarne są dla nich, czy też. A przy okazji mogą zarobić "parę groszy" Wink

W projekcie jest wykorzystywana strategia, jednak chce tutaj wrócić uwagę na to, że osoba która podaje propozycje do zainwestowania, podchodzi do tego tematu poważnie, lecz wiadomo że jest pewna odpowiedzialność za trafność tych sygnałów + zawsze jest mały stres, który również może mieć jakiś wpływ na podejmowane decyzje. Dlatego też postanowiliśmy podawać indywidualne propozycje a nie grupowe jak to miało miejsce dawniej.

(14-06-2016 13:24)antyk napisał(a):  ile trwa taki projekt?

@[antyk] Projekt może trwać tydzień, a nawet do trzech. Te czynniki to dostępność użytkownika biorącego udział w projekcie oraz ilość sygnałów. Ilość sygnałów jest oczywiście zależna od rynku.