Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zarabiaj od 100 PLN na inwestowaniu, poświęcając tylko chwilę! (/Temat-Zarabiaj-od-100-PLN-na-inwestowaniu-poswiecajac-tylko-chwile-128503)



RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - dzejkobs - 22-05-2016 17:29

Można prosić o PW @[MLN]? Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 23-05-2016 21:07

(22-05-2016 17:29)dzejkobs napisał(a):  Można prosić o PW @[MLN]? Smile

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - Ropsont - 27-05-2016 10:27

Jako organizator i prowadzący osoby na Skype, muszę przyznać, że projekt coraz bardziej się rozwija. Dla wygody użytkowników robię co mogę by umawiać się każdym indywidualnie według tego jak komu pasuje. Przy komputerze jestem od poniedziałku do piątku bardzo długo, więc tym co się wahają ze względu na pracę/edukację chciałem powiedzieć - zgłaszajcie się, bowiem obecnie dla każdego warunki są ustalane indywidualnie.

Sprawa wygląda podobnie jeśli chodzi o kwestię komunikatorów. Na początku w projekcie przyjmowałem osoby tylko na Skype. Obecnie sytuacja jest bardziej rozszerzona i jeśli ktoś nie ma Skype/nie chce zakładać tylko posiada jakiś inny komunikator, to również może wziąć udział (umówimy się indywidualnie, jestem otwarty na propozycje). Odpada jedynie forma telefonu, emaila i forumowego PW (dwa ostatnie ze względu na wolniejszy czas reakcji). Natomiast wszystkie inne komunikatory mogą być. Jeśli ktoś nie posiada żadnego, to mogę coś zaproponować od siebie Smile

Układ projektu także się trochę zmienił. Staram się dostosować maksymalnie pod początkujących, zaczynając od wyższych interwałów i pozycji długoterminowych. Skomplikowane strategie każdy może już ogarnąć indywidualnie po zdobyciu podstawowej wiedzy, a ja uczę każdego nowego w opcjach, że warto jest zacząć od interwałów M15+ (są bardziej bezpieczne).

Sprawa płatności jest jasna. Ze względu na ograniczoną ilość sygnałów u paru osób ciężko jest wyrobić skuteczność na +. Wtedy rzecz jasna wypłacam na Skrill cały zwrot z projektu oraz dodaję jeszcze bonus za udział (100PLN). Tutaj nikt nie traci. Czasami wypłata zwrotu może trwać trochę dłużej ale każdy dostaje ją według warunków regulaminowych projektu. Jeśli ktoś w 100% trzyma się moich zaleceń to może tylko i wyłącznie zarobić. Są osoby, które biorą udział już trzeci raz bo jak to same mówią: "Co mi szkodzi, przecież i tak nic na tym nie tracę".

Zachęcam więc wszystkich, którzy jeszcze się wahają, do wzięcia udziału bo naprawdę warto. Zachęcam również do zadawania mi pytań indywidualnie o aspekty związane z opcjami/brokerami. W razie problemów z brokerem również poprzez kontakt z managerami, rozwiązuje sytuacje problematyczne.

Zgłaszać się więc śmiało do MLN'a, który podczas szybkiego procesu weryfikacji przekieruje Was do mnie, gdzie będziecie mogli szybko zacząć edukację i zarabianie Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - sienny18 - 28-05-2016 09:34

Proszę o PW mam pytanie jak dużo trzeba tego czasu? Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 29-05-2016 10:23

(28-05-2016 09:34)sienny18 napisał(a):  Proszę o PW mam pytanie jak dużo trzeba tego czasu? Smile

PW wysłane Wink

To wszystko zależy od kilku czynników, ale max w 2 tygodnie powinno się wyrobić ze wszystkim.

Zapraszam kolejne osoby, do wzięcia udziału, ponieważ czeka dla Was dodatkowe 100PLN Huh

Macie czas do jutra!


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - ksipa - 29-05-2016 11:45

Jestem zainteresowany


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 29-05-2016 12:31

(29-05-2016 11:45)ksipa napisał(a):  Jestem zainteresowany

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - maniek34 - 01-06-2016 21:26

Także jestem zainteresowany Smile


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - koneser00 - 01-06-2016 23:48

Chętnie się dowiem co i jak nie mówie, że od razu w to wchodzę ale jest to ciekawy sposób dochodu na pewno .


RE: Zainwestuj bez ryzyka, ucząc się - projekt dla inwestorów - MaLiN - 02-06-2016 07:53

(01-06-2016 21:26)maniek34 napisał(a):  Także jestem zainteresowany Smile

(01-06-2016 23:48)koneser00 napisał(a):  Chętnie się dowiem co i jak nie mówie, że od razu w to wchodzę ale jest to ciekawy sposób dochodu na pewno .

PW wysłane, zapraszam kolejne osoby Wink